Xfiles

Xfiles

Kennedy suikastının gizli belgeleri açıklandı

ABD Ulusal Arşivi tarafından bugüne kadar gizli tutulan 2 bin 891 kayıt, kısıtlama olmaksızın internette erişime açıldı, kalanı için ilgili kurumların çalışmaları sürüyor.

Xfiles

Birleşik Arap Emirlikleri'nde UFO iddiası

Birleşik Arap Emirlikleri'nde geçtiğimiz Pazartesi günü sabah saat 07:30 sularında gökyüzünde yanıyor izlenimi veren parlak uçan nesne kayda alındı.

Xfiles

Suudi Arabistan'da esrarengiz yapılar keşfedildi

Harrat Khaybar volkanik alanında keşfedilen, insan yapımı en kısası 13 en uzunu 518 metre uzunluğundaki garip yapıların ne zaman ve ne amaçla yapıldığı bilinmiyor.

Xfiles

Ayasofya'daki Viking gizemi: Havldan buradaydı!

İstanbul Ayasofya Camii’nin ikinci katında, önceleri mermerde oluşmuş çatlak zannedilen ama zamanla bir Viking ismi olduğu anlaşılan bir yazı vardır. Ayasofya'nın en büyük gizemlerinden biridir.

Xfiles

Anneye göre bu videoda hayalet var

Snapchat filtrelerini kullanmaya çalışan anne, ekranda hayalet gördüğünü iddia ediyor. Evde hayalet gezdiği hikâyesi kimine göre inandırıcılıktan uzak, kimine göre ise dikkate değer.

Xfiles

Ellis Silver: İnsan dünyalı olamaz!

ABD’li ekoloji uzmanı Ellis Silver, İnsanlar Dünyadan Değildir Kanıtların Bilimsel Değerlendirmesi kitabında pek çok biyolojik kanıt sunarak insanın bu dünyaya ait olmadığını iddia ediyor.

Xfiles

Himalayalar'da gizemli taş heykeller bulundu

Himalayalar'ın Keşmiş bölgesinde 3 yıldır süren araştırmada erken Ortaçağ dönemine ait eşi benzeri olmayan taş heykellerin bulunduğu iki ritüel yapısına rastladı.

Xfiles

Buzadam Ötzi'nin baltasının benzeri bulundu

Arkeologlar, İsviçre'de ünlü Buzadam Ötzi'nin öldüğünde taşıdığı baltaya benzeyen bir bakır balta daha buldular. Bulunan balta da Ötzi'nin baltası gibi yüzlerce mil uzaktaki Toskana'dan gelen bakırdan...

Xfiles

Tireli kadın öğretmen yine UFO gördü

14 ay önce evinin balkonundan UFO görüntülediğini iddia eden Tireli kadın ilkokul öğretmeninin karşısına yine UFO çıktı. Kadın öğretmen bu kez uzay gemisinin pencerelerini bile gördüğünü söyledi.

Xfiles

Piramitleri uzaylılar yaptı iddiaları ırkçılık olabilir!

Piramit benzeri anıtsal yapıların antik astronotlar, zaman yolcuları ve uzaylılar tarafından yapılmış olabileceğine inanıyorsanız, bu yazı sizi uyarıyor: Derin ırkçılık ve beyaz üstünlüğü duygusunun esiri...