Balık Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Balık Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:39 Güneş-Mars görünümü gayet önemlidir. Aile içinde iletişimin önemini vurguluyor. Siz duygularınızı ifade edeceğiniz, sıkıntılarınızı paylaşacağınız insanlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Sizi anlamalarını bekliyorsunuz. Böyle olursa hayata sarılacağınızı, çalışıp çabalayacağınızı gösteriyor.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına düşünürüz. Fakat böyle hareket etmenin bana faydası olur mu diye de içimizden geçiririz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji doğru çalışmamız için, huzursuzluktan uzak durmamız gerekiyor.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, henüz kesinleşmeden verilen sözlere, karşımıza çıkan tekliflere güvenmeyeceğimizi gösteriyor.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, paylaşımcı insanlara yönelişin işaretçisidir. Sizi ikilemde bırakan her ne varsa, bunları çözüme kavuşturacak kişilerle olmayı tercih edersiniz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak amacıyla harekete geçmemizi sağlayıcıdır. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, ülkünüze, güvenliğinize veya ilkelerinize ters düşen her konuda tepki gösterebilirsiniz.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,