Xfiles

Xfiles

Kadıkalesi'nin gizemli ayazması farklı bir ayini işaret ediyor

Arkeologlar Aydın'da Erken Hristiyanlıktaki bilinmeyen bir ritüelle ilişkili olduğu tahmin edilen bir ayazma keşfettiler.

Xfiles

Aydın'da kiliseye gömülen kadının kim olabileceği merak ediliyor

Aydın'da Kadıkalesi Antik Kenti'ndeki arkeoloji kazılarında Hıristiyan geleneklerinden oldukça farklı bir mezar bulundu. Kilise içinde bir kadına ait mezar arkeologları şaşırttı.

Xfiles

Tesla gerçekten Ölüm Işını silahı yapmış mıydı?

Tesla'nın Ölüm Işını Silahı'nın gizemi henüz çözülmedi. Bu nedenle de bu fikir hala bir çok bilim kurgu filminin yanısıra komplo teorilerini de beslemeye devam ediyor.

Xfiles

ABD Donanmasından ilginç UFO açıklaması

Amerika Birleşik Devletleri Donanması, ellerinde hiç yayımlanmamış UFO görüntülerinin olduğunu bfakat 'ulusal güvenliğe zarar vereceği' gerekçesiyle kamuoyuyla paylaşılmayacağını açıkladı

Xfiles

Siirt'te yer altından gelen gizemli sesler kayda alınacak

AFAD ekipleri, yer altından sesler geldiği iddia edilen köyde incelemede bulundu

Xfiles

Siirt'te yeraltından gelen gizemli sesi duyanlar artıyor

Siirt'in merkez Meydandere köyünün ardından Tillo ilçesine bağlı Akyayla köyü muhtarı da yer altından gelen seslerin kendilerini endişelendirdiğini açıkladı.

Xfiles

SCP Vakfı ve SCP yaratık sınıfları

SCP Vakfı, anomalileri inceleyen ve tehlikeli varlıkları koruma altına almakla görevli kurgusal bir yapı olarak tanımlanıyor.

Xfiles

Abe Şinzo ve Moon Tarikatı ilişkisi

Suikast kurbanı eski Japonya Başbakanı Abe Şinzo'nun babası ve büyükbabasının Moon Tarikatı'nın kurucusuyla yakın olduğu iddiası

Xfiles

Uzaydan çok farklı ve tekrarlanan sinyaller alındı

Uzaydan gelen, atan bir kalbe benzer şekilde net şekilde periyodik düzende her 0,2 saniyede bir tekrarlayan radyo dalgaları tespit edildi.

Xfiles

Vampir avcılarının kullandığı set müzayede ile satıldı

Ortaçağ'daki vampir avcılığının günümüze kalan kanıtlarından İngiliz lordu Lord William Malcolm Hailey'e ait vampir avlama seti müzayede ile satıldı.