Xfiles

Xfiles

NASA, UFO görüntüleri paylaştı

NASA, dünya genelinde sıkça karşılaşılan ancak henüz tam olarak çözemediği uçan metal kürelerin görüntülerini de paylaştı ve UFO'lar var ama uzaylılara dair kanıt yok açıklamasında bulundu.

Xfiles

UFO söylentisi Gaziantep Havalimanı’nda uçuşları durdurdu

Gaziantep'te 'tanımlanamayan uçan cisim' paniği yaşandı. UFO görüldü iddiası üzerine uçuşlar durdurulurken İHA'larla ' inceleme yapıld, uçuşlar 12 saat sonra normale döndü.

Xfiles

Şair Müştak Baba'nın kehanetleri

Şair Müştak Baba'nın Ankara'nın 1923 yılında başkent olacağını yaklaşık yüz sene önceden ebced hesabı ile işaret etmiştir. Bu bir kehanet miydi, yoksa harflerin cifre uyması bir rastlantı mıydı?

Xfiles

Pentagon'un yeni komplo teorisi: Uzaylı sondası

Pentagon yetkilisi hava sahasında görülen cisimlerin uzaylı sondası olabileceğini söyledi

Xfiles

Kazlıçeşme mozaiklerinde gizem içinde gizem

Kapağı yaklaşık 1500 yıllık Kazlıçeşme mozaiklerinin harcı ile kapatılmış lahitte bulunan Bizans soylusu iskeletleri, mozaiklerden daha eski çıktı! Kim oldukları şimdi daha büyük kazandı!

Xfiles

İstanbul'un gizli yeraltı tünellerinden biri daha bulundu

İstanbul'da kimilerince şehir efsanesi kimilerinde gerçek olduğuna inanılan gizli yeraltı tünellerinin varlığına dair tartışmalara arkeoglar yeni bir katkıda bulundu.

Xfiles

Peru'daki gizemli taş kapı Aramu Muru

Peru'nun kayalara oyulmuş devasa gizemli kapısı Aramu Muru'nun ne işe yaradığını kimse çözemiyor. Tanrıların Kapısı olarak nitelenen kapı Yıldız Kapısı olarak da isimlendiriliyor.

Xfiles

İsviçre'de bulunan altın kelepçeli tunçtan elin gizemi çözülemedi

2017 yılında İsviçre'de bulunan 3.500 yaşındaki bronz elin şimdiye dek bulunan tek örnek olması gizeminin çözümünü zorlaştırıyor.

Xfiles

Güneş sisteminde bir gezegen daha olsaydı, ne olurdu?

Yapılan deneyler Dünya’daki yaşamın gezegenlerin Güneş etrafında oluşturduğu narin dizilim sayesinde mümkün olduğunu gösteriyor. Hepsi karmaşık bir saatin parçaları gibi çalışıyor.

Xfiles

Uzay Ajansı Başkanı, uzaydan deprem iddasını açıkladı

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Yıldırım, uzaydan gelen bir gücün dünyada 7-8 büyüklüğünde deprem oluşturabileceğini iddia etmiş.