Videolar

Marketten mısır cipsi çalan karga

Hırsızlıkları ile meşhur kargalardan biri kameralara yakalandı. Trabzon'da, karganın marketin önündeki raftan cips paketini alıp uzaklaşması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Yıl 1960: Galatasaray-Fenerbahçe maçından görüntüler...

Türkiye'nin ezeli rakiplerinin 64 yıl önceki bir maçının görüntüleri yayınlandı. İşte 1960 yılında Galatasaray - Fenerbahçe arasında oynanan Hasan Polatkan Kupası maçının video...

Irmak Arıcı'nın Bizim Çanakkale şarkısı

Irmak Arıcı’nın Çanakkale Kara Savaşları'nın 109. Yıldönümüne özel Bizim Çanakkale şarkısı

Kuantum Dolanıklık Sihir mi? Prof. Dr. Erkcan Özcan...

Kuantum dolaşıklık olarak da bilinen Kuantum dolanıklık, klasik fizikte yer almayan ama kuantum fiziğinin ana konuları arasında yer alan atomlar arası şaşırtıcı ilgiyi konu alan bilimsel bir...

Yapay Zeka Destekli Türk Robot Cuma Hayırlı Bayramlar...

Türk Robot Cumanın yapay zeka çalışmaları kapsamında jest ve mimikler kullanarak konuşmasına ilk örnek, Ramazan Bayramı tebriği oldu.

Yapay Zeka Sora ile hazırlanan ilk müzik klibi

OpenAI'ın metinden video oluşturmak için kullanılan yapay zeka aracı Sora tarafından hazırlanan ilk müzik video klibi yayınlandı.

Engelli köpekler için varillerden tren yaptı

Yaşama Tutunan Patiler Derneği Başkanı Buket Özgünlü, ATV tarzı aracının arkasına bağladığı plastik varillerden yaptığı "tren"le engelli köpeklerini gezdiriyor.

Obez Kedi şiraz egzersiz ve diyetle zayıflıyor

Her gün koşu bandı ve pilates topuyla egzersiz yaptırılan Obez Kedi Şiraz, havuzda da yüzerek kısa sürede 2 kilo vermeyi başardı.

Şifacı mı şarlatan mı anlamak mümkün olamadı

Medya onu şarlatan ve dolandırıcı olarak lanse edince dün bu görüntüleri izleyen pek çok kişi ona kızdı. Ama o belki de bilinmeyen bir halk geleneğini yaşatan son temsilci olabilir...

Selge'nin Adam Kayaları

Ayakta duran insanları andıran kayaları nedeniyle Adam Kayalar olarak adlandırılan bölge, görenleri hayran bırakıyor.