Medya ve Sinema-TV

Medya ve Sinema-TV

Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya'dan fragmanı ve vizyon tarihi

Marvel'in siyahi süper kahramanının boy göstereceği Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya'dan ilk fragman yayınlandı. Julius Onah'ın yönettiği film, 14 Şubat 2025'te gösterime girecek.

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 12 Temmuz 2024

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta, aksiyondan gerilime, dramdan komediye 8 yeni film gösterime girecek. İşte vizyondakiler:

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 06 Temmuz 2024

Sinema salonlarında bu hafta komediden korkuya, bilim kurgudan animasyona, ikisi yerli, 10 yeni film izleyiciyle buluşacak. İşte vizyonakiler:

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 28 Haziran 2024

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta komediden korkuya, bilim kurgudan animasyona, altısı yerli, 10 yapım izleyiciyle buluşacak. İşte vizyondaki yeni filmler.

Medya ve Sinema-TV

House of the Dragon, New York'a tepeden bakıyor

Empire State Binası'nın üzerine devasa şişme "House of the Dragon" balonu yerleştirildi

Medya ve Sinema-TV

12. Engelsiz Filmler Festivali'nde ödüller verildi

Türk ve dünya sinemasının öne çıkan ödüllü filmlerini sinemaseverlerle buluşturan 12. Engelsiz Filmler Festivalinde ödüller sahiplerini buldu.

Medya ve Sinema-TV

Ünlü Oyunca Murat Soydan göz yaşları arasında toprağa verildi

Türkiye Sinemasının dev isimlerinden biri daha aramızdan ayrıldı. Salı günü vefat haberi ile sinema dünyasını ve hayranlarını yasa boğan ünlü sinema yıldızı Murat Soydan bugün son yolcuğuna uğurladı....

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda Bu Hafta: 14 Haziran 2024

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta dördü yerli, 9 yeni film izleyiciyle buluşacak. Vizyondakilerde bu hafta komediden korkuya, bilim kurgudan animasyona filmler yer alıyor. İşte haftanın filmleri:

Medya ve Sinema-TV

2024 Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali 20 Haziran'da başlıyor

Pandemi nedeniyle üç yıldır online yapılan Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali, 21’inci yılında yeniden izleyicisi ile yüz yüze buluşuyor.

Medya ve Sinema-TV

2024 Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'nde Alın Elma Ödülü kazananlar

Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali FTFF 2024, ödüllerin verildiği kapanış töreni ile sona erdi. Şlte Festivalde bu sene Altın Elma Ödüllerine layık bulunan yapıtlar ve sanatçılar: