Koç Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Koç Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:39 Güneş-Mars görünümü gayet önemlidir. Yeni bir hedef, gelişme, bağlantı kurma, görüşmelerde bulunma yönünde olumludur. İletişime açık, amaca yöneliksiniz. Sosyal ilişkilerde aktif bir gün sizi bekliyor.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcunda, gönülden gönüle paylaşım ve uyumun özellikle ilişkide önemini vurguluyor. Tartışmak istemeyiz. Etrafımızda güzellik ararız. Partnerimizle konuşmak bizi rahatlatır. Duygularımız daha sakindir ve uyumlu davranırız.

Saat 15:19 Ay-Mars olumlu görünümü, ilişkinizle ilgili konularda hem ileriye dönük yapılacak ayarlamaları hem de sosyal yaşamınızı canlandırıcı gelişmelere olan ihtiyacın göstergesidir.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, ilişkileri güçlendirici sözlerin, tavırların, paylaşımların işaretçisidir. Birbirimizle konuşmak, bağlantı kurmak isteriz. Duygularımız ve bilincimiz aynı istekle yol alır. Bu saatlerde anlaşmaya gönüllüyüzdür.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, hem kişisel hem de profesyonel anlamda, evliliğimiz-iş ortaklarımız veya ilişkimizle ilgili konuları önemsememizi sağlıyor. Bize karşı uyumlu, nazik ve ölçülü davranılmasını bekleyebiliriz.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,