Koç Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Koçlar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, maddi konular üzerinde bir hayli etkili olup, yeni bir hedef, yol, çözüm, değişim arzunuzun işaretçisi olacaktır. Ancak bu değişimlerin mutlaka yaratıcı, bilinçli, dikkatli şekilde yapılmasında yarar var. Yetenekli olduğunuz alanlara yönelin, kazanç elde etmek için bu gayet iyi olur. Hedefiniz olmalı ve bu hedefe varmak için gayret göstermelisiniz. Sosyal hayatta ilişkilere dikkat edin. Tartışmalar, kaba saba hareketler, dürtüsel ve sabırsız verilen kararlar yanlış olur.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, işlerinizi başarılı yapmanızı, başkalarından destek görmenizi sağlayan, fırsatlar yaratan bir enerjidir. Umut vericidir.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, hem kariyer hayatımız hem de geleceğimizle ilgili konularda verimli düşünmemizi, her şeyi dikkatlice gözden geçirmemizi sağlıyor. Duygularımız ve aklımız birbiriyle çelişmiyor.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kararlarınızı gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Bu gözden geçirme, daha sonra girişimde bulunacağınız konularda başarılı olmanızı sağlayabilir. Genç kardeşlerimiz aile büyükleriyle iletişim kurmakta zorlanabilirler.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar