Boğa Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Boğalar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, kişisel olarak verilecek kararların mutlaka bilinçli ele alınmasında yarar var. İş hayatında, özel yaşamda değişimler gündeme gelebilir. Alışagelmiş düzenin yerine, farklı bir bir yol, yöntem ve gelişme yaşanabilir. Hayat tarzınızda, ilişkide, iş ortaklığında değişim yaşanabilir. Bunlar yavaş yavaş hayatınızda belirlemeye başlıyor. Yeteneklerinizi değerlendirmek, geçmiş yerine yeniye yer açmak gerekiyor. İçinizdeki saklı duran potansiyel gücünüzü şimdi iş veya özel hayatınızda yaratıcı şekilde kullanmalısınız. Açık fikirli olmak size güzel fırsatlar ve olanaklar getirir. Tam tersine inatlaşmak, diretmek, değişime kapalı olmak sizi gelişmekten alıkoyabilir.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, kendimizi kanıtlama, insanlar üzerinde etkili olma isteğimizi yükseltiyor.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi projelerin işaretçisi ve sorumluluk aldığınız her şeyde başarılı olmanızı sağlayan bir enerjidir. Maddi konularda sizi destekleyen bir eşin varlığı veya bir iş ortağının olumlu yaklaşımı hoşunuza gider.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, sağlam ve uzun vadeli olacak şekilde hayatımızı, işlerimizi gözden geçireceğiz. Aşk hayatımız, çocuklarımızla ilgili konularda ciddi düşüneceğiz. Kafamızın içinde bir şeyleri yerli yerine oturtabileceğiz.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmek gayet faydalıdır. Ayrıca bilgilenme, herhangi bir konuda ciddi araştırmalarda bulunma, ihtisaslaşma mevzularında düşünmek adına bu zaman dilimi eksiklerinizi görmenizi sağlayıcıdır.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar