Akrep Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Akrepler saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, aile içinde birlik ve beraberliğin zaman zaman bozulması, özgür hareket etmek nedeniyle sorunlar yaşanması mümkündür. Aile tümüyle başka bir yere taşınabilir veya aileden biri evden ayrılmayı düşünebilir. Evlenme veya boşanma gibi konular gündeme gelebilir. Kısıtlanmaya gelemeyiz. Bazen bir gecikme veya anlaşmazlık nedeniyle sorunlar yaşanabilir. Bunların bilinçli bir şekilde ele alınması şarttır. Anne veya babayla anlaşmazlık veya eş ile sorunların aile içinde mutlaka elbirliğiyle ele alınması gerekiyor. Eğer aile içinde bir problem yoksa, bu görünüm bir yenilik veya değişiklik için verilen mücadelenin, planlamanın göstergesidir. Zamanla yerine oturacaktır.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, endişeye yol açabilir. Ancak, insan kendine güvenmeli ve karamsarlık yerine çözüme yatkın olmalıdır.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü etkisinde, takdir edilmek, sayılmak, değerli bulunmak istersiniz.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, hedefimizi ve yapmak istediklerimizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Çevremizle olan bağımızı güçlendirdiği gibi, yolculuk ve görüşmelerin de işaretçisi oluyor.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yavaşladığınızı hissedebilirsiniz. Gecikmeler siz veya başkalarından kaynaklanabilir. Bu durumda gerginleşmeyiniz, kendinizi akışa bırakmaya çalışınız.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar