Akrep Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Akrep Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:39 Güneş-Mars görünüm etkisinde, sizi rahatlatacak, destek verecek, her anlamda güven duygunuzu yenileyecek insanlara ihtiyaç duyarsınız. Ailenizin ilgisi çok önemlidir. Maddi-manevi anlamda sizin yanınızda olmalarını beklersiniz. Bu görünüm sayesinde sizi rahatlatıcı gelişmeler yaşanabilir.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişinde partnerin tavırları, yaklaşımı bizim için çok önemlidir. Görüşlerinize saygı duyulmasını, uzlaşmadan yana olmasını bekleriz. Önemli bir konu üzerinde bu saatlerde karar vermemiz gerekiyorsa, mantıklı düşünmekte yarar var.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, tercihlerinizi yaparken, parayı ve huzuru önemsediğinizi gösteriyor. Size göre herkes kendini düşünüyor. Siz de kendinizi artık öne almayı, çıkarlarınızın farkında olmayı bilmelisiniz.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, huzur verici olan her ne varsa ona yönelirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları, huzursuzlukları geride bırakmanızı sağlayan kişilerle olmayı tercih edersiniz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, iç dünyanızda huzur arzunuzun bir hayli yüksek olduğunu gösteriyor. İlişkilerinizde güvenlik olgusu son derece önemli. Umulmadık gelişmeler yüzünden biraz kaygılı ve hassas düşünebilirsiniz.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,