Oğlak Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Oğlaklar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, finansal harcamalar evimizle alakalı olabilir veya sosyal aktiviteler, alışverişler, grup faaliyetleri şeklinde gerçekleşir. Aktif gelirlerimiz olur. Bunlar istikrarlı olmasa da, bu dönemde bütçemizi rahatlatır. Elimizdekini tutmak kolay olmasa da, tedbirli olmayı da bilmek gerekir. Yardımlaşma bu süreçte görülebilir. Ufak veya büyük miktarda birilerine destek verebiliriz. Bu amaçla kermeslere katılabiliriz. İnternet üzerinden alışverişler de dönemin etkileri arasında yer alır.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, sizi mutlu edici bir gelişmenin işaretçisidir. Umudunuz yüksektir. Her şey yoluna girecek diye düşünmek, bu görünüm sayesinde mümkündür.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü etkisinde, duygu ve düşüncelerimizde mantık daha fazla ön planda olacak. Hiçbir şeyi hafife almayacağız.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Dışarıdan gelebilecek her türlü engel, kendinizi yetersiz, güvensiz hissetmenize neden olan her durumu avantaja dönüştürebilirsiniz. Bunun yolu, öncelikle sakin olmak ve enerjinizi belli bir alanda kilitlemektir. Çünkü böyle zamanlarda geri planda yapılan çalışmalar veya aksaklıkların tespiti gayet kolaydır.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar