Yengeç Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Yengeç Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:39 Güneş-Mars görünümü, finansal konularda akılcı olmanın önemi büyük. Kaynaklarınızı iyi kullanmalı, borçlanmamalısınız. Sizi endişelendiren durumlar olsa da, bu görünüm bir çıkış yolu, bir destek bulmanızı sağlayıcıdır. Bu destek eş, iş ortağı, bir mülkün satışı yoluyla olabilir.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişinde, bizden farklı görüşte olan insanlarla belli bir mesafe koyarak nazik şekilde konuşuruz. Güzellik ilgimizi çeker. Huzur başımızın tacıdır.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, zorlukların üstesinden gelmek ve işlerinizi kolayca halletme isteğinizi işaret ediyor. Ancak bilinçli davranmamızda, kendimizi yormamamızda yarar var.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümünde, ailemizin varlığı, sevdiklerimizle olmak arzusu, kendimizi huzurlu hissedeceğimiz ortamlar tümüyle kıymetlenir. Güzellikler isteriz çevremizde. Bu saatlerde bizi en çok ne mutlu ediyorsa ona yöneliriz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, aile içinde veya yakın dostlarımızla olan ilişkimizde, iş hayatımızda veya hangi konuda olursa olsun bizi onaylamalarını arzu edebiliriz. Her durumu dengeli ve ölçülü bir şekilde kafamızın içinde derleyip toparlanmak arzumuz yoğundur.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,