Yengeç Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Yengeçler saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, iş ortağımız veya eşimizle olan her türlü parasal ilişkimizin gözden geçirilmesi, şartlara, duruma iyi bakılması gereken bir süreçteyiz. Eğer başkaları bize yük oluyorsa veya bizim ihtiyacımız varsa, bugünlerde biraz stresli, tepkisel davranabiliriz. Aynı şekilde onlar da bize karşı böyle bir tutum alabilirler. Bazen de insan ortada bir şey yokken böyle davranabilir. Kısıtlandığını hissedebilir. İsyan edebilir. Oysaki, Uranüs size yeni ve farklı yollar sunuyor. Yeteneklerinizi değerlendirmenizi, hedef belirlemenizi, yaratıcı düşünmenizi söylüyor.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu sağlığımıza dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, sizi yüreklendiren, destekleyen bir eşin varlığı, sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilere olan sorumluluk duygunuzun işaretçisidir.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, ilişkimizde bazı önemli meseleleri birlikte ele almanın ve ciddi şekilde düşünmenin işaretçisi oluyor.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişilerle fikir ayrılığı yaşanabilir. Bunlar çok önemli meseleler olmayıp, istenirse ılımlı bir şekilde üstesinden gelinebilir.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar