Başak Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Başak Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:39 Güneş-Mars görünümü gayet önemlidir. Geleceğe dönük yeni hedeflerin tespit edilmesini sağlar. Temel güdümüz, kendimizi ifade etmektir. Günlük yaşamda ve iş hayatında bir hareketlenme görülür. Görüşmeler yapılır. Bazı kişilerle bağlantıya geçilir.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişi, ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, parasal ve iş hayatınızla ilgili konularda, hatta ailevi meselelerde bir hayli hırslı davranmaya neden oluyor. Arzuladığınız gibi ilerlemekten yanasınız. Ancak baskıyla karşılaşırsanız tepki gösterebilirsiniz.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, genelde kazandırıcı işlere, ilişkilere, paylaşımlara verilen önemin göstergesidir. Kafamız rahatlasın, gönlümüz huzur bulsun isteriz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, parasal ve ilişki anlamındaki her türlü konuda aceleye getirilmekten pek hoşlanmazsınız. Şöyle bir olanı biteni kafanızın içinde tartmak istersiniz. Haksızlığa tahammülünüz yoktur. Eğer bu iki konuda size yönelen bir sıkıntı veya sizi tatmin etmeyen bir durum söz konusu ise bunları halletmeden içiniz rahat etmez.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,