Başak Burç Yorumu

20 Kas Sal, 2018

Sevgili Başaklar saat 04:30 Mars-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş ortaklığında bir yandan duyarlılık oldukça yüksek diğer taraftan yenilik ihtiyacınız yoğun. Bir şeyler sizin istediğiniz şekilde yürümüyor veya sizin kafanıza uymuyor. Aceleye getirilmiyor, ancak bu haliyle de çok yavaş ilerliyor. Bu da sizi rahatsız ediyor. Şansınızı zorlamak istiyorsunuz. Fakat bu daha sonra bir pişmanlıkla sonuçlanabilir. Partnerin pasif-agresif halleri, gelecekle ilgili tam olarak karar verememenize neden oluyor. Bu gelgitler arasında yanlış ve zamansız bir adım da atabilirsiniz. Ben derim ki lütfen bir daha düşününüz. Hem ilişkinizi hem yapmak istediklerinizi gerçekçi şekilde ve şartları göz önüne alarak tekrar gözden geçiriniz.

Saat 07:22 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

Saat 13:56 Güneş-Chiron olumlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda iyi niyetliliğe, şefkatli yaklaşımlara, nazik bir şekilde size davranılmasına önem verdiğinizi gösteriyor. Partnerinizle aranızdaki sorunların bir an önce halledilmesi için her iki tarafın da artık bir ayarlamada bulunması şart. Bu olmadığı takdirde bu beraberliğin sürmesi pek mümkün olmayabilir.

Saat 18:45 Ay-Venüs karşıtlığı, iş ortağımız veya partnerimizle aramızdaki bütünlüğün, bağlantının, birliğin niteliğine göre yaşanması muhtemel gerilimi işaret ediyor. Karşı taraf bencil davranırsa, doğal olarak biz de adil olmasını bekleyeceğiz. Görünen o ki, bir yüzleşmeye ihtiyaç duyulacak. Sadece kendi çıkarlarına düşkün bir eş veya ortak, bizi bir hayli sinirlendirebilir.

Not: 23 Kasım İkizler burcunda oluşacak Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/23-kasim-ikizler-burcunda-dolunay-sussam-olmuyor-susmasam-olmaz-1225919-mykadin

İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

Kaynak: Mynet

Burçlar