İkizler Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili İkizler saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, sizin için yeni ve farklı bir yaşam arayışının, eğitimden iş hayatına kadar etkili olmasını sağlıyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza önem vererek, yeteneklerinizi değerlendirerek, geçmişi geride bırakıp yeniye yer açarak bu fırsatlardan yararlanırsınız. Sizi kısıtlayan şartlardan kurtulmak istiyorsanız, bunu önce siz istemelisiniz. Yaratıcı düşünün, eski hataları tekrarlamayın. Yenilikleri takip edin. Kendinizi geliştirin. Çalışın, gezin, dünyayı görün. Bir hedefiniz olsun. Buna ulaşmak için çaba gösterin. Ona buna kadere isyan etmek, kendinizi dışlamak gibi olumsuz duygulardan arının, bunları geride bırakın.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, maddi-manevi açıdan sağlıklı huzurlu bir gün geçirme isteğinizi vurguluyor. Bir proje üzerinde çalışırsınız. Size yardımcı olunmasını, emeğinizin kıymetinin bilinmesini beklersiniz.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, finansal yatırım, aile hayatımız, evimizle alakalı konular üzerinde dikkatlice düşünmemizde destekçimiz oluyor.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Parasal konularda dikkatli ve ölçülü hareket etmek, borç alacak meselelerinde temkinli olmak faydalıdır.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar