Aslan Burç Yorumu

20 Kas Sal, 2018

Sevgili Aslanlar saat 04:30 Mars-Jüpiter görünümü, bugün başkalarıyla her türlü ilişkide fazla iyimserliğin, değer vermenin, taviz göstermenin yanlış olabileceğini işaret ediyor. Hayatın güzelliklerini yaşamak isteğiniz öylesine yüksek ki, hesaba hiç katmadan sözler verebilir, sırf birileri mutlu olsun diye kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. Sözgelimi çocuklarınızla ilgili harcamalar, sevgiliniz veya eşinizi memnun etmek, kredi kartınıza yüklenmek, borç vermek almak gibi konularda lütfen dikkatli olunuz. Günün güzel bir yanı var. Yaratıcı düşünmenizi sağlamasıdır. Yeni fikirler uyanır zihninizde. Ne olursa olsun bunları uygulamak istersiniz. Fakat zaman ve şartları göz önüne almalısınız. Bunlar olacaktır. Ancak sabırlı olunuz, aceleci davranmayınız.

Saat 07:22 Ay-Pluto görünümü, planlarınızı, uzun vadeli düşünmek gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Saat 13:56 Güneş-Chiron arasındaki görünüm eşiniz veya iş yaptığınız kişilerle karşı iyi niyetli hareket etmeye çalıştığınızı gösterir. Ancak bu kişiler sizi desteklemiyorsa ve sürekli bir şeyleri kabul etmeniz için baskıda bulunuyorlarsa, doğal olarak kendinizi güvende hissetmeniz kolay değildir.

Saat 18:45 Ay-Venüs karşıtlığı, görüşlerimizi ateşli bir şekilde ifade etmemizi sağlarken, yeri geldiğinde adil ve uzlaşıya açık bir şekilde olmanın ilişkilerinizde faydalı olacağını gösteriyor. Bu karşıtlık önümüzdeki süreçte çevre değişimi, eğitim, iş ve ticari konularda seyahatlerin, yerleşimin işaretçisi olarak olumlu gelişmeleri işaret ediyor.

Not: 23 Kasım İkizler burcunda oluşacak Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/23-kasim-ikizler-burcunda-dolunay-sussam-olmuyor-susmasam-olmaz-1225919-mykadin

İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

Kaynak: Mynet

Burçlar