Aslan Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Aslanlar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, değişim olgusu, iş hayatı ve toplumsal yaşamda bir hayli etkili. Bugünlerde ilişkinizi tekrar gözden geçirip, bu değişime nasıl ayak uydurmanız gerektiğini tespit etmelisiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, problem daha çok büyür. Eş kendine göre hareket edebilir. Burada önemli olan sizin kendinizi geliştirmeniz, yeteneklerinize göre bir iş tercihinde bulunmanızdır. Sizin iş hayatınız, kariyeriniz, toplumsal konumunuz ilişkinin de geleceği açısından önemli olacaktır. Birbirinize baskıda bulunmak, kaba davranmak, inatçı olmak, aceleci kararlar vermek yanlış olur. Önemli olan çıkış yolunu birlikte bulabilmektir. Her iki konuda da hayat sizi test ediyor. Yeni çözüm yolları bulmaya çağırıyor.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşumu, büyümek, gelişmek, yenilenmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, aile büyüklerinizin sağlığıyla yakından ilgilenmenin işaretçisidir. Bir şeyi sağlamlaştırmak, düzenlemek, bundan fayda görmek istiyorsanız bu enerji size yardımcıdır.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, parasal konular ve işimizle ilgili meselelerin, titiz bir analiz yapılarak ele alınmasını sağlıyor. Akşam saatlerinde bu konular üzerinde düşüneceğiz.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki kişilerle belli konular üzerinde karşı karşıya gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi onaylamalarını beklersiniz. Sakince konuşmak doğru olacaktır.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar