Yay Burç Yorumu

19 Eyl Çar, 2018

Sevgili Yaylar saat 02:01 Mars-Uranüs görünümü, yakın akrabanız olan kişi veya kişilerle olan ilişkinizde yeni gelişmeler yaşanabilir. Bir anlaşmazlık varsa, şu aralar birbirinize karşı daha dikkatli olunuz. Kardeşinizin veya yakın birinin iş veya sağlıkla ilgili konularında yardımcı olmanız gerekebilir. Sizin için çalışma hayatı olsun günlük yaşamda stres sakıncalıdır. Mutlaka bedeninize iyi bakınız. Yeniliklere açık olunuz. Yeteneklerinizi yaratıcı tarzda geliştiriniz. Kurallar kısıtlamalar, zorunluluklar şu aralar pek hoşunuza gitmeyebilir. Şartlar gereği duruma açık bir görüşlülükle bakmak, çözüme yatkın olmak gerekiyor. Eğer bir sorun, anlaşmazlık tekrarlanıyorsa bunu daha fazla sürdürmemek lazım. Kendinize kısa molalar hediye ediniz. Bedeninizi dinlendiriniz. Size iyi gelecek hobiler edininiz. Açık fikirli olunuz. İstemediğiniz bir şeye kendinizi zorlamayınız. Özgün bir bakış açısı kazanmak, dikkatsizlikten, dürtüsel eylemlerden kaçınmak gerekir.

Saat 04:03 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Saat 06:25 Ay-Jüpiter görünümü, insanların değerinizi bilmelerini, takdir etmelerini beklersiniz. Sıkıntılarınızı kimseye belli etmezsiniz. Ancak özünde maddiyat bir hayli etkilidir. Bugünlerde bir haber alarak sevineceksiniz.

Saat 17:19 Ay-Merkür görünümü, parasal işlerimizi dikkatli ve sağlam bir şekilde gözden geçirmemizde etkili oluyor. Mevcut işimizin artı ve eksilerini düşüneceğiz. Durum değerlendirmesinde bulunacağız.

Saat 20:09-20 Eylül saat 02:52 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ne düşünürsek düşünelim, ne durumda olursak olalım parayla alakalı konularda bu zaman diliminde beklemede kalınız. Değerlerimize mutlaka sahip çıkalım.

Not: Not: 25 Eylül Koç burcunda Dolunay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/25-eylul-koc-burcunda-dolunay-domino-etkisi-1223689-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Kaynak: Mynet

Burçlar