Yay Burç Yorumu

24 May Per, 2018
Yay Burcu Günlük Yorumu
KADIN
Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:39 Güneş-Mars görünümü, sizi ilişkide destekleyici ve güven vericidir. İlerisi adına umudunuz artar. Ortaklaşa bir yaşam hedefi belirlenir. Sorunlar konuşularak çözüme kavuşulur. Anlaşmaya açık, uyumlu çiftler problemin farkındadırlar. Bunu birlikte aşacaklarını gayet iyi bilirler. Bugün, konuşmak, dinlemek, anlamak için enerjiniz uygundur.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişinde iyi ile kötü arasındaki ayrımı gayet net bir şekilde belirlemenizi sağlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi öyle bir ayarlarsınız ki, kimsenin buna hayır diyecek hali yoktur.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, sizi destekleyicidir. Hem ilişki meselelerinde güzel gelişmeler yaşanır hem de amacınıza uygun kararlar vermenizde yardımcıdır. Ancak fazla para harcatabilir.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, sosyal ilişkileri güçlendirici ve aynı zamanda özel bir yakınlaşmanın da işaretçisi olabilir. Güzel sözler, nazik tavırlar hoşunuza gider. Bu saatlerde gönlünüzü keyiflendirici olana yönelirsiniz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, kimlerle nasıl bir ilişkiniz var, çıkarlarınız söz konusu olduğunda kimler yanınızda size dost veya düşman? Bunları ele almakta yarar var. Dengesiz veya tutarsız olanı gerçekçi anlamda tespit etmekte yarar var.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,