Xfiles

Xfiles

Tarsus'taki gizemli kazıya dair ilk resmi açıklama

Mersin Valiliği’ne 3 Ekim 2017’de yapılan başvuru üzerine Tarsus Kaymakamlığı ve Mersin İl Kültür Müdürlüğü açıklama yaptı. Kazıda amorf durumda pişmiş toprak parçalarının bulunduğu ama kültür varlığına raslanmadığı...

Xfiles

Mısır piramitlerinde gizemli boşluk keşfedildi

Mısır'da Giza Piramitleri'nde 30 metre derinliğinde bir oyuk görünümde saklı bir boşluk keşfedildiği bildirildi.

Xfiles

Tarsus'taki gizemli kazıda kayıp İncil aranıyor iddiası

Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Tarsus'da gizli süren kazılardaki esrarın Hıristiyanlığın önemli isimlerinden Tarsuslu Aziz Paul’ün kayıp İncil’i ile ilgili olduğunu iddia etti.

Xfiles

UFO ile uçak çarpıştı iddiası

Bu güne dek UFO yani (Unidentified Flying Object) tanımlanamayan uçan nesneler, hakkında çok rivayet ortaya atıldı ama bu seferki olay emsallerinden hayli farklı.

Xfiles

Rusya'da esrarengiz ışık topu görüntülendi

Rusya'nın Sibirya bölgesinin kuzeyinde gökyüzünde gece beliren kor şeklindeki ışık topu UFO heyecanı doğurdu.

Xfiles

Kennedy suikastının gizli belgeleri açıklandı

ABD Ulusal Arşivi tarafından bugüne kadar gizli tutulan 2 bin 891 kayıt, kısıtlama olmaksızın internette erişime açıldı, kalanı için ilgili kurumların çalışmaları sürüyor.

Xfiles

Birleşik Arap Emirlikleri'nde UFO iddiası

Birleşik Arap Emirlikleri'nde geçtiğimiz Pazartesi günü sabah saat 07:30 sularında gökyüzünde yanıyor izlenimi veren parlak uçan nesne kayda alındı.

Xfiles

Suudi Arabistan'da esrarengiz yapılar keşfedildi

Harrat Khaybar volkanik alanında keşfedilen, insan yapımı en kısası 13 en uzunu 518 metre uzunluğundaki garip yapıların ne zaman ve ne amaçla yapıldığı bilinmiyor.

Xfiles

Ayasofya'daki Viking gizemi: Havldan buradaydı!

İstanbul Ayasofya Camii’nin ikinci katında, önceleri mermerde oluşmuş çatlak zannedilen ama zamanla bir Viking ismi olduğu anlaşılan bir yazı vardır. Ayasofya'nın en büyük gizemlerinden biridir.

Xfiles

Anneye göre bu videoda hayalet var

Snapchat filtrelerini kullanmaya çalışan anne, ekranda hayalet gördüğünü iddia ediyor. Evde hayalet gezdiği hikâyesi kimine göre inandırıcılıktan uzak, kimine göre ise dikkate değer.