kenan-yasin-bolukbasi

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 23 - 29 Kasım

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı 23 - 29 Kasım 2020 haftasına astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri yorumladı:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 16 - 22 Kasım

Yeni Ay etkilerinin ön planda olacağı 16 -22 Kasım 2020 haftası astroloji verilerini, Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı.

Astroloji

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'nın haftalık burç yorumları

9- 15 Kasım haftasının astroloji verilerini yorumlayan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, burçları bekleyen olası gelişmelere dikkat çekti.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 2 - 9 Kasım 2020

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 2 - 9 Kasım haftasına astroloji verilerinin 'değerimizin ve gücümüzün farkına varmak isteyeceğimiz bir hafta'yı gösterdiğini belirtiyor.

Astroloji

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'nın haftalık burç yorumları: 19 - 25 Ekim

Astroloji verilerine göre; hafta boyunca dikkat edilmesi gerekenler: Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuzu bu hafta bekleyen olası haller...

Astroloji

Retro Mars ve Satürn karesinin astrolojik etkileri

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'na göre, astroloji verilerine göre Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak Burçları için Harekete Geçme Vakti!

Kültür Sanat

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'ndan bir solukta okunacak kitap

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, deneysel çalışmaların kurgusuyla hayata geçirdiği ilk kitabı Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak ile okuyucularla buluşuyor. Peki, kitapta neler var?

Astroloji

30 Eylül - 21 Aralık Satürn retrosunun etkileri

Satürn, astrolojide neleri temsil eder, karmik borç nedir? Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 30 Eylül ile 21 Aralık arasındaki Satürn etkisini yorumladı.

Astroloji

21 - 27 Eylül Eylül haftasına burçları neler bekliyor?

Astroloji dünyasında Yeni Ay’ın etkileri devam ederken Merkür’ün Terazi burcunda seyretmesinin avantaja çevrilebileceğimiz bir haftaya başladık.

Astroloji

12 Eylül Mars metrosu burçları nasıl etkileyecek?

12 Eylül’de retro hareketine geçecek Mars, Kasım ayının ortalarına kadar gerilemeyi sürdürecek. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı Mars Retrosunda burçların olası hallerini yorumladı:

Astroloji

2 Eylül Balık Burcunda dolunay burçları nasıl etkileyecek?

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, etkisi en az 14 gün sürecek dolunaydan 12 burcun nasıl etkileneceğini ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.

Astroloji

Boğa burcunda Uranüs retrosu burçları nasıl etkiliyor?

16 Ağustos 2020’de Boğa burcunda geri hareketine başlayan Uranüs, 15 Ocak 2021 tarihine kadar retro hareketini devam ettirecek