Astroloji

Astroloji

Aslan Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Aslan Burcu 2018 yılında içerisinde bulunacağı süreci en iyi şekilde atlatırsa, hayatınızın geri kalanında rahat bir ömür sürebilir. Yıl aslan için bol hareketlilik ve uğraş anlamına geliyor.

Astroloji

Yengeç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Şans, 2018 yılında Yengeç burcu ile birlikte oalcak. 2018 yılı yengeçlerin sürekli gelişim göstermeye devam edeceği yıl olarak dikkat çekiyor

Astroloji

Aslı Güder'ın 2018 astrolojik kehanetleri

Aslı Güder 2018 yılında; "yepyeni bir dinin ve daha önce hiç konuşulmayan bir dilin doğuşuna tanıklık edebiliriz" diyerek karanlık ve endişe verici tablolar çizdi. Aslı Güder'in 2018 tahminleri iç açıcı...

Astroloji

Filiz Özkol'un 2018 Burç yorumları

Ünlü astrolog Filiz Özkol tün burçların 2018 yılını yorumladı. İşte Filiz Özkol'un kaleminden 2018 yılı astroloji parametreleri ve tüm burçların 2018 yılı astrolojik yorumları:

Astroloji

İkizler Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Astroloji verilerine göre İKizler Burcu insanları 2018 yılının sonlarına doğru olumlu adımlar atacak, onlara faydalı çalışmalara yoğunlaşacak.

Astroloji

Boğa Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Astroloji verilerine göre; Boğa burçları sene boyunca sabırlı davranır ve riskli adımlar atmaktan kaçınırsa 2018 yılının sonunda karlı çıkabilir.

Astroloji

Koç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Astroloji verilerine göre 2018 yılının ilk yarsında koç burcu üzerinde anlamsız baskılar oluşabilir ancak yılın ikinci yarısında hayli rahat edecekler.

Astroloji

11 - 17 Aralık haftası burç yorumları

Astrolog Demet Hoşman astroloji verilerine göre tüm burçların haftalık analizlerini yaptı.

Astroloji

20 Aralıkta Satürn Oğlak burcu transiti başlıyor

Arkeolog Banu Boz, 20 Aralık 2020 yılına kadar Oğlak burcunda kalacak Satürn'ün burçları nasıl etkileyeceğini yorumladı. İşte Satürn Oğlak burcu transitinin astrolojik yorumu:

Astroloji

Burçların frenleyemediği duygular

Bazı duygularımız vardır, dizginlerini arasak, sorsak soruştursak bulamayız! Bazen sevgiden içimize sokasımız gelir, bazen meraktan orta yerimizden çatlarız! Peki burçlar hangi dur durak bilmeyen duygularına ket...