Astroloji

Astroloji

Dinçer Güner'in haftalık burç yorumları

Astrolog Dinçer Güner bu hafta astrolojik verilere göre burçların olası hallerini yorumladı.

Astroloji

2018 Ağustos ayı burç yorumları ve şifalı taşlar

Astrolog Havvanur İncekara, astrolojik verilere göre tüm burçların ağustos ayı yorumlarını yaptı ve her burca ihtiyaç duyacağı şifalı taşı önerdi.

Astroloji

27-28 Temmuz: 21. yüzyılın en uzun tam ay tutulması

Dolunay parlarken, 2001'den 2100'e dek geçecek zaman diliminde yaşanacak en uzun süreli Ay tutulması gerçekleşecek. İşte Ferda Ercan Uyulan'ın yorumuyla olayın ayrıntıları:

Astroloji

Baba Vanga'nın yıldız haritasının analizi

Astrolojik burç yorumları ve şifalı taş analizleri ile beğeninizi kazanan yazarımız Karma &Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, ünlü kahin Baba Vanga'nın doğum haritasını yorumladı.

Astroloji

Çin Asrolojisinde Yin Toprak Keçi Ayı

Sürekli bir şeyler ters gidiyorsa, cevabı Çin Burcunuzda olabilir

Astroloji

27 Temmuz Kanlı Ay Tutulmasının burçlara etkileri

Kanlı Ay Tutulmasına bu kez kızıl gezegen Mars da eşlik edecek. 27 Temmuz tarihli ay tutulması astorolojik olarak Marsiyen bir tutulma olacak.

Astroloji

Astrolog Dr. Şenay Devi: Fal ve astroloji karıştırılıyor

Astronomi, astroloji ve müneccimbaşılık hakkında merak edilenleri anlatan Dr. Şenay Devi, "Astroloji, astronomiden faydalanan bir sosyal bilim dalıdır" dedi.

Astroloji

Haftalık burç yorumları (16 – 22 Temmuz 2018)

Astroloji verilerine göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Zeynep Özyörük yorumladı:

Astroloji

12 Temmuz 2018 Plüton transit geçişi: Güneş-Dünya-Plüton hizalanması

Güneş, Dünya ve Plüton neredeyse mükemmel bir hizalanma yapacak. Plüton geçişleri nadirdir ve Clyde Tombaugh'un Plüton'u keşfettiği yıldan beri hiç gerçekleşmemişti.

Astroloji

Temmuz ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

Astrolog Havvanur İncekara, astrolojik verilere göre tüm burçların temmuz ayı yorumlarını yaptı ve her burca ihtiyaç duyacağı şifalı taşı önerdi.