Astroloji

Astroloji

14 Aralık Yay burcunda Güneş Tutulması burçları nasıl etkileyecek

Astrolog Aslıhan Kozluca'ya göre 14 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, 30 Kasım Ay Tutulmasının ortaya çıkardığı konularda yeni adımlar attıracak.

Astroloji

21 Aralık Jüpiter ve Saturn birleşimi ve Sahipkıran kavramı

21 Aralıkta meydana gelecek Jüpiter ile Saturn kavuşumun astrolojik etkileri neler olacak? Birleşimin sahipkıran ile ilgisi nedir? Sahipkıran nedir?

Astroloji

Astrolog Ceylin Çelebi'ye göre 2021'de astrolojinin 3 anahtar kelimesi

Astrolog Ceylin Çelebi, İkizler ve Yay burçları için önemli bir sene olacak 2021 yılında burç yorumlarının 3 anahtar kelimesinin; Tutumlulık, teknoloji ve sağlık olduğunu söyledi.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 7-13 Aralık

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 7-13 Aralık haftası astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası gelişmeleri yorumladı.

Astroloji

Astrolog Nigar Bostan'ın 7-13 Aralık haftası burç yorumları

Astroloji aleminde hafta başak burcunda seyahat eden Ay ile başlarken, Astrolog Nigar Bostan, burçları yeni haftada bekleyen olası halleri yorumladı:

Astroloji

Astrolog Dinçer Güner'den Aralık ayı burç yorumları

Türkiye'de astroloji alanında son yıllarda yorumları en çok takip edilen astrologlar arasında yer alan Dinçer Güner'ün Aralık ayı burç analizleri:

Astroloji

İkizler-Yay burcu aksında tezahür eden Ay Tutulması

Psikolog Astrolog Özge Genlik 30 Kasım Ay Tutulmanın etkilerini psikoloji- yoga - astroloji disiplinlerini harmanlayarak aktardığım videoya profil linkinden ulaşabiliriniz.

Astroloji

Aralık ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem 2020 yılı Aralık ayı astroloji verilerini mistikalem için yorumladı.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 30 Kasım - 8 Aralık

Bu hafta ikizler burcundaki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? Ay tutulmasının etkisiyle burçlar yeni başlangıçlara hazır mı? Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı:

Astroloji

Burçlara göre çocukların 2021 Astroloji Yorumları

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, çocukları yeni yılda etkileyebilecek önemli astrolojik olasılıklar hakkında açıklamalarda bulundu.