Astroloji

Astroloji

Astroloji verilerine göre 2021 yılında Türkiye'de neler olabilir?

Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara'nın Türkiye için 2021 yılı tahminleri

Astroloji

Oğlak Burcunda Merkür'ün astrolojik etkileri

Merkür’ün bir mimar gibi çalışacağı Oğlak burcundaki misafirliğinin astroloji verilerine göre neler doğuracağını Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı.

Astroloji

2021 yıllık burç yorumları ve şifalı nesneleri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem'in 2021 yılı burç yorumları:

Astroloji

Astrolog Kenan Yasin'in haftalık burç yorumları: 21-27 Aralık

Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bu hafta neler işaret ediyor? Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı 21-27 Aralık haftasında astrolojik verileri burçlara göre yorumladı

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 21 - 27 Aralık 2020

Uzman Astrolog Barış Özkırış, kış gündönümü (kış solstisi) haftasında astroloji verilerini burçlara göre şu şekilde yorumladı:

Astroloji

Zaman İşaretçilerinin Etkileri ve Kış Gündönümü

Yazarımız Ferda Ercan Uyulan, 21 Aralık 2020 Kış Gündönümü'nde, Kova burcunda ve Hava elementinde gerçekleşecek Satürn-Jüpiter Büyük Kavuşumunu yorumladı.

Astroloji

2021'de ajandanıza not etmeniz gereken tarihler

Duayen astrolog R. Hakan Kırkoğlu, yeni yıl yaklaşırken astrolojik verileri yorumluyor ve 2021'de bu tarihleri ajandanıza not edin diyor.

Astroloji

Satürn - Uranüs karesinin 2021 yılı astrolojik etkileri...

Kovada burcunsa seyreden Satürn ile Boğada seyreden Uranüs 2021 yılında 3 kez, 17 Şubat-14 Haziran- 24 Aralık’ta kare oluşturacak. Peki Satürn - Uranüs karesinin astrolojik etkileri neler olacak?

Astroloji

14 Aralık Güneş Tutulması 6 ay burçları nasıl etkileyecek?

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, bu hafta astrolojik etkisi 2021 yılının ilk yarısına kadar etkili olacak bir Güneş Tutulması yaşanacağına dikkat çekti ve burçlara göre olası halleri analiz etti.

Astroloji

Astrolog Nigar Bostan'ın 14-20 Aralık haftası burç yorumları

Astrolog Nigar Bostan'ın haftalık burç yorumları