Yeniçağ

Yeniçağ

Küre şekilli UFO okyanusa çakılmış

Amerikan Donanması tarafından 2019 yılında çekildiği belirtilen yeni bir UFO görüntüsü yayınlandı. Görüntülerde bu kez uçan daire yok uçan bir küre var!

Yeniçağ

Z Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar Z kuşağıdır?

Teknolojik imkanların sokak sosyalliğini bitirdiği yıllarda hayata merhaba diyen Y kuşağı; 2000 - 2012 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

Y Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar Y kuşağıdır?

Dünyada internet çağına geçildiği, mobil cihazların ve sosyal medyanın yaygın kullandığı yıllara tanıklık eden Y kuşağı; 1980 - 1999 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

X Kuşağı nedir? Hangi yıllarda doğanlar X kuşağıdır?

Dünyada ekonomik, siyasi ve sosyal açıdan sarsıcı krizlerin yaşandığı değişim sürecine tanıklık eden X kuşağı; 1965 - 1979 yılları arasında doğan insanların oluşturduğu nesildir.

Yeniçağ

Vizyoner Deneyimlerin Dili...

'Bilinçaltı' terimi, psikanaliz dilinde 'Bilinçdışı'dır fakat her ikisi de, modelleri nedeni ile, birbirlerinden farklılık taşıyabilirler. Her iki kavramın özelliklerini Ferda Ercan Uyulan'dan okuyun.

Yeniçağ

Scientology tarikatı nedir, Scientology müritleri nelere inanıyor?

Scientology inancı hakkında bilinenler: Scientology nedir? Kurucusu kimdir? Scientology inancının esasları nelerdir?

Yeniçağ

Druidlerin Hasır Adamlı kurban töreni gerçek miydi?

Haklarında az şey bilinen ve genelde iyi yanları olduğu düşünülen Druid rahipleri, Romalılara göre hayli vahşi ve kanlı ayinler gerçekleştiriyordu.

Yeniçağ

Tuz Odaları ve Tuz Terapisi'nin yararları

Tuz Terapisi uykusuzluk tedavisinin yanı sıra bedensel ve ruhsal gevşeme de sağlamaktadır

Yeniçağ

Tarot nedir? Tarot Kartları nasıl açılır?

Tarot kartlarına bakarken kullanılabilecek çeşitli formatlar ve düzenler vardır. İşte Tarot Kartı Açılışları ya da temel Tarot Kartı Düzenleri

Yeniçağ

Üstatlığa ulaşmak için ne yapmalı?

Okültizm Uzmanı Yazar Ferda Ercan Uyulan, 'Ruhsal bilinci ve ruhsal disiplinleri, zihne ait olan Ego'nun yerine ve onu yönetebilmek için seçin' diyor.