Yeniçağ

Yeniçağ

Negatif enerjiden etkilenmiş suyu içmeyin

Hafızasını dikkate alarak kadim şifa kaynağı suyun hayatımızı şekillendiren önemli frekans iletim araçlarından olduğunu fark edebilirsiniz.

Yeniçağ

Odanızdaki kablosuz modemin yerine bakır sürahi koyun

Modemler ve Wi-Fi telefon, televizyon gibi sürekli uyaran altında kalan insan bedeninin manyetik alanı ciddi oranda zayıflıyor, çare bakır eşyalar kullanmakta.

Yeniçağ

Kaza travmaları ve kaza döngüsüne dair

Siyah , Lacivert ve Mor kitaplarının yazarı Pınar Boylu Gogulan: "Çocuğunuzun Sürekli Düşme Nedeni, Hamilelik Sürecinizde Yaşadığınız Kaza Travmaları Olabilir" diyor.

Yeniçağ

Emine Baran: Vücudun bakıra ihtiyacı var

Alternatif TIP ve enerji uzmanı Emine Baran, bakırı mutfaklardan çıkması ile kanser vakaları arttığını savunuyor ve bakır madeninin kullanımını öneriyor.

Yeniçağ

Mevlana'yı rüyasına gören Konya'ya yerleşti

Hint asıllı Arjantinli rüya sonrası geldiği Konya'da Mevlana'nın türbesinin dış duvarlarına tutunarak, 'Buradayım, ulaştım ve yanındayım pirim' dedi.

Yeniçağ

Enerji ve şifa etkisi olmayan ölümcül mineraller

Okültizm uzmanı yazarımız Ferda Ercan Uyulan uyarıyor: Enerji verdiği, şifalandırdığı veya çakra düzenlediği söylenilen ürünler incelenmeden ve bilgi sahibi olmadan alınmamalıdır.

Yeniçağ

Profesör Chris Impey: UFO inancı yeni Amerikan dini oldu

Arizona Üniversitesi’nden Astronomi Profesörü Chris Impey; 'UFO dinine imza atmıyorum, bu yüzden bana agnostik deyin' diyor.

Yeniçağ

Negatif enerjiden nasıl korunabilirsiniz?

Şifalı Taşlar Uzmanı ve Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara, Negatif Enerjiden korunma yollarını anlattı.

Yeniçağ

Kaç çakra vardır, hangi çakra ne işe yarar?

Çakra nedir, çakraların görevleri nelerdir, kaç çakramız vardır? Yazar Serpil Perinçek, klasik 7 çakralı sistemin dışına bugün 13'lü çakra sistemine inanıldığına dikkat çekti.

Yeniçağ

Sistem, salgın kuşatması, korku ve bireysel irade...

Yazarımız Ferda Ercan Uyulan, Koronavirüs kaynaklı pandamı sürecini ezoterik açıcan yorumladı.