resim-sergisi

Kültür Sanat

Göçebe Tuvaller Conrad Istanbul Bosphorus'da sergileniyor

Beşiktaş'taki Conrad Istanbul Bosphorus oteli 50 ayrı ressamın fırçalarında şekillenen Göçebe Tuvaller resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

Kültür Sanat

Londra'da Uluslararası Genç Ressamlar Sergisi: Artopia

Dünya genelinde yılda binin üzerinde etkinlik düzenleyen Yunus Emre Enstitüsü bu yılki ilk resim sergisini Londra’da düzenliyor

Kültür Sanat

Göçebe Tuvaller resim sergisi hafızayı korumaya çağırıyor

Fırçalarının gücünü ve yeteneklerini göç ve sanat konusunda birleştiren sanatçıların ürettiği eserler Sarıyer'de sanatseverlerle buluşacak.

Kültür Sanat

Parfüm 15 Eylül'e dek 42 Maslak'ta dans edecek

Ressam Barış Sarıbaş’ın “Parfümün Dansı” konsepti ile hazırladığı resimlerden oluşan sergi 20 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 42 Maslak Niche & Co’da görülebilir.

Alışveriş

Parfümün Dansı Niche & Co’da açıldı

Ünlü ressam Barış Sarıbaş’ın “Parfümün Dansı” konsepti ile hazırladığı resimlerden oluşan sergi 20 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 42 Maslak Niche & Co’da görülebilir.

Kültür Sanat

Oğuz Yurttadur'un Senfoni sergisi

Ressam ve akademisyen Oğuz Yurttadur'un 69 eserinin yer aldığı "Senfoni" isimli resim sergisi, Artsürem Bilim Sanat Merkezi'nde Ankaralı sanatseverlerle buluştu.

Kültür Sanat

Trabzon’da yolları kesişen iki ressamın görsel öyküsü

Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi, 26 Aralık - 21 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Ursula ve Yusuf Katipoğlu'nun “Ortak Dilimiz” adlı resim sergisine ev sahipliği...

Kültür Sanat

Devrim Erbil ile İstanbul'a Bakış resim sergisi 13 Aralık'ta

Etiler'deki bir restoranda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Erbil, sanat etkinliklerinin desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Kültür Sanat

Deepizm ile maddenin merkezine yolculuk

Soyut sanatın dünyadaki özgün temsilcilerinden sanatçı Yücel Dönmez'in Deepizm adlı Sergisiyle Türker Art’ta 7 Aralık 2017 – 7 Ocak 2018 tarihlerinde gezilebilir.