müzik

müzik

Rock dünyasında 300 milyon dolarlık 'Öpücük' anlaşması

Adının Türkçe karşılığı Öpücük olan ABD'li müzik grubu Kiss'in marka adı, şarkıları ve yapay zeka üretimi parçalarının telif hakları yaklaşık 300 milyon dolara satın aldı.

müzik

Alışverişe gidenler poşet yerine bez çantaya alıştı!

DORinsight Poşet Kullanımı Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Vatandaşlar ücretli poşet uygulamasından sonra bez çanta, file ve sırt çantası kullanmaya başladı.

müzik

2019 yılında yıldızı parlayacak 5 sektör

TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi ve Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli'ye göre e-ticaret sektöründe 2019 yılında yükselişe geçecek 5 kategori var

müzik

Patara Deniz Feneri de Paşabahçe Camda Dünya Mirasında

Paşabahçe Mağazaları Patara Deniz Feneri'ni Camda Dünya Mirasına ekledi

müzik

Exponatura'19 fuarında arı zehiri altından daha pahallı

İstanbul Fuar Merkezi'nde 9. kez açılan Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura'19, Anadolu’yu İstanbul’a taşıdı.

müzik

Kışın alışveriş merkezlerine gidenlere öneriler

Alışveriş Merkezlerinde hasta olmamak için önemli uyarılar.

müzik

AVM'ler yılbaşı alışverişi için doldu taştı

Yeni yıla süslenerek, çeşitli çekiliş ve kampanyalarla hazırlanan alışveriş merkezleri, yılbaşı alışverişlerinin etkisiyle doldu taştı.

müzik

Kanyon AVM'de ücretsiz Yalın konseri 28 Aralıkta

Kanyon AVM yılbaşı kutlamaları kapsamında her sene verdiği ücretsiz ünlü konserlerinde bu sene Yalın'ı sahneye çıkarıyor.

müzik

Güven Damgası nedir? Kimler, nasıl alacak?

E-ticaret siteleri Güven Damgası başvurusundan en çok 3 ay önce ve her sene içerisinde en az 1 defa sızma testi yaptırmak zorunda.

müzik

Sağlıksız ayakkabıların zararlarını biliyor musunuz?

Kışlık ayakkabı seçimine dikkat! Kalın çorap giyineceğiniz için ayakkabınız dar olmasın, numarayı da ayak parmaklarınızın uzunluğuna göre tercih edin.