mistikalem

Güncel

Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Mistikalem ailesi olarak Ramazan Bayramınızı kutluyor, neşeli, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bereketli bir bayram diliyoruz.

Yeniçağ

Bir enerji simyacısı olabilir misiniz?

Doğum Tarihinize göre, enerjilendirme seviyenizi nasıl öğrenebilirsiniz? Cisimleri nasıl enerjilendirebilirsiniz? Okültizm Uzmanı yazarımız Ferda Ercan Uyulan yanıtlıyor:

Yeniçağ

Yüksek umutlar, yeni başlangıçlar... Hoşgeldin 2022!

Bir Ferda Ercan Uyulan makalesi: 2022'nin rengi ve yeni yıla girerken mutluluk dilekleri...

Astroloji

Kasım Ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri: 2021

Astroloji verilerine göre Kasım ayında burçları bekleyen olası haller nelerdir? Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara yorumladı.

Güncel

30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin yıldönümünde Mistikalem ailesi olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Astroloji

Eylül Ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri: 2021

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara Eylül ayında astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri yorumladı.

Yaşam

Şifalı Taşlar Uzmanının Delikli Taş'la imtihanı

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma Spritüel Astrolog ünlü yazar Havvanur İncekara, yolu Hacı Bektaş'a düşünce Delikli Taş'tan geçiş sınavını vermeyi denedi. Peki kolayca geçebildi mi?

Yurt

Kurban Bayramımız mübarek olsun

Tüm okurlarımızın ve İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyor, bayram tadında nice nice yıllar diliyoruz.

Sağlık

Her Yıl Covid 19 aşısı olunması gerekebilir

BioNTech’in kurucu ortağı ve baş tıbbi sorumlusu Türk bilim insanı Dr. Özlem Türeci, insanların COVID-19 aşısını her yıl olmak zorunda kalabileceklerini söyledi.

Güncel

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz

TBMM'nin açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, tüm okurlarımızla nice milli bayramlarda güzellikler paylaşmayı diliyoruz.

Astroloji

2021 yıllık burç yorumları ve şifalı nesneleri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem'in 2021 yılı burç yorumları:

Astroloji

Satürn - Uranüs karesinin 2021 yılı astrolojik etkileri...

Kovada burcunsa seyreden Satürn ile Boğada seyreden Uranüs 2021 yılında 3 kez, 17 Şubat-14 Haziran- 24 Aralık’ta kare oluşturacak. Peki Satürn - Uranüs karesinin astrolojik etkileri neler olacak?