Yaşam

Yaşam

Sivas'ta sertifikalı tohumluk patates hasadı başladı

Sertifikalı tohumluk patates üretiminde Türkiye'de ikinci sırada yer alan Sivas'ta hasat dönemi başladı.

Yaşam

Kenan Işık'ın sağlık durumuna dair iyi gelişme mi var?

2014 yılında geçirdiği talihsiz kaza sonrası hayatını makinelere bağlı devam ettiren tiyatrocu-sunucu Kenan Işık'ın sağlık durumua dair nispeten sevindirici haber geldi ama ailesi açıklama yapmazken başka bir iddia...

Yaşam

Hayko Cepkin konser alanına paraşütle indi

Hayko Cepkin, paraşütle festival alanına iner inmez sahneye çıktı. Seyircilere seslenen Cepkin, "Çok keyifliydi, keşke siz de yapsanız" dedi.

Yaşam

Çocuklar çöp toplayarak örnek oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Karasu 32 Evler Plajı’nda anlamlı bir etkinlik düzenlendi.

Yaşam

Atatürk’ün Gelibolu’ya gelişinin 90. yılı kutlandı

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Gelibolu'ya gelişinin 90. yıl dönümü törenle kutlandı.

Yaşam

Baraj ve kaynak suyunda yılda 150 ton balık üretiyor

Balıkesir'de mühendis bir girişimci, Manyas Barajı ve kaynak suyu üzerinde kurduğu tesislerde alabalık ve somon yetiştiriyor.

Yaşam

Üniversite hocasının hedefi: Dünyanın en büyük küpünü yapmak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü Öğretim Görevlisi Ergün Arda, Bilecik'te 5,5 metre yüksekliğinde küp yapmayı hedefliyor.

Yaşam

Rize'de denize atlayan kurbanlık dana Trabzon'dan çıktı

Kurban Bayramının 1. günü Rize’de kaçarak denize giren dana bayramın son günü Trabzon’un Sürmene ilçesinde ortaya çıktı.

Yaşam

Saçın hızlı uzamasını sağlayacak 4 öneri

Bakımlı, canlı, parlak ve uzun saçlara kim sahip olmak isterseniz evde yapacağınız birkaç doğal yöntemle saçlarınızın hızlıca uzamasını sağlayabilirsiniz.

Yaşam

Tedavi edilen caretta carettalar denize bırakıldı

İztuzu sahilinde düzenlenen törende DEKAMER görevlilerince kumsala getirilen caretta carettalara yerli ve yabancı turistler ilgi gösterdi.