Yaşam

Yaşam

Ünlü oyuncu Emine Ün annesini kaybetti

Dizilerdeki ve sinema fillerindeki rolleri ile tanınan tiyatro oyuncusu Emine Ün’ün annesi koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Yaşam

Filiz Akın yoğun bakımdan çıkarıldı

Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle geçen hafta hastaneye kaldırılan ve yoğum bakıma alınan Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'ın yoğun bakımdan çıkarıldığı açıklandı.

Yaşam

Gökhan Gönül: Can Gönül benim kardeşim

Ünlü Milli Futbolcu Gökhan Gönül, ailesinin bilinmeyen bir nedenle yurda bıraktığı Can Gönül adlı bir kardeşi olduğunu öğrendi.

Yaşam

Deri sırtlı deniz kaplumbağası Türkiye'de görüntülendi

Akdeniz'de yaşayan en büyük kaplumbağa türlerinden, deri sırtlı deniz kaplumbağası Türkiye'de ilk kez Göcek sularında görüntülendiğini bildirdi.

Yaşam

Şifalı Taşlar Uzmanının Delikli Taş'la imtihanı

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma Spritüel Astrolog ünlü yazar Havvanur İncekara, yolu Hacı Bektaş'a düşünce Delikli Taş'tan geçiş sınavını vermeyi denedi. Peki kolayca geçebildi mi?

Yaşam

Vefalı kedi saatlerce miyavlayarak sahibini kurtardı

İngiltere'de gezinirken 70 metrelik bayırdan aşağı yuvanlanan 83 yaşındaki kadın Piran adlı kedisinin saatlerce miyavlayarak yerini belli etmesi sayesinde kurtarıldı.

Yaşam

Badembükü plajındaki kum zambaklarına özel koruma

Nesli tehlikede olduğu için Dünya Doğa Koruma Birliği’nce koruma altına alınan kum zambakları İzmir'in Karaburun ilçesinde itinayla korunuyor.

Yaşam

Komedyen Sean Lock 68 yaşında öldü

Cilt kanseri olan ve hastalığı üzerine yaptığı esprilerle tanınan ünlü komedyen Sean Lock, 58 yaşında hayatını kaybetti.

Yaşam

Suyla buluşan yavru Caretta caretta sayısı artıyor

Muğla'nın Ortaca ilçesindeki İztuzu Kumsalı'nda caretta caretta yavrularının denizle buluşma süreçleri sürüyor. İztuzu Sahili'nde yuva sayısının 728'e ulaşması nesil için ümit veriyor.

Yaşam

Britney Spears'in babası vasiliği bırakmaya hazırlanıyor

Pop yıldızı Britney Spears’in babası Jamie Spears, vasiliğinin askıya alınması için açılan davada mahkemeye kızının vasiliğinden çekilmeyi planladığını söyledi.