Yaşam

Yaşam

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tarihi rekor

Türkiye'de de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın İngiltere versiyonunda önceki gün bir rekor kırıldı. Donald Fear adlı yarışmacı, seçeneklere bile bakmadan doğru cevapladığı soru sayesinde 1 milyon...

Yaşam

Dünyanın En Yaşlı Yılanı, Eşeysiz Yumurtlayarak Herkesi Şaşırttı

Yaşayan en yaşlı olan 62 yaşındaki kraliyet yılanı yumurtladı. İşin ilginç tarafı ise bu dişi kraliyet pitonunun yanına son 20 yıldır herhangi bir erkek pitonun gelmemiş olmasıydı.

Yaşam

Dünyanın En Güçlü Isırığına Sahip 10 Hayvan

Dünya üzerindeki en güçlü ısırığa sahip hayvanlar hangileri olduğunu biliyor musunuz? Kedigillerden, denizde ve nehirlerde yaşayan canlılara kadar dünyanın en güçlü ısırığına sahip canlıları sizler için...

Yaşam

Marmara'da görülen ay denizanası için uyarı

Marmara Denizi'nin müdavimi ay denizanası, su altı görüntü yönetmeni Tahsin Ceylan tarafından İstanbul Büyükada'da görüntülendi. Ay denizanası için 'Değdiğinde yakar' uyarısında bulunuldu.

Yaşam

Sergen Yalçın da Kororvirüs'e yakalandı

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Sergen Yalçın'ın yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Yaşam

Restoranda yemek Koronavirüs bulaşma ihtimalini artırıyor

Araştırmalara göre bir restoranda yemek yiyenlerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkma ihtimali iki kat daha fazla.

Yaşam

Dünyanın en saçma binasına talipli çıktı

Google'da ‘dünyanın en saçma binası' olarak arama yapıldığında ilk sırada yer alan Kahramanmaraş'taki yarısı kullanılmayan sarı kırmızı mavi renkli binaya talipli çıktı.

Yaşam

TFF'den küme düşme açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu Nihat Özdemir, ''21 takımla Süper Lig'e devam edeceğiz. Sezon sonunda Dört takım düşecek. 3 takım Süper Lig'e çıkacak. 2021-22'de 20 takımla devam etme kararı aldık.

Yaşam

Fahrettin Koca, Koronavirüs Aşısının Çıkış Tarihiyle İlgili Açıklama Yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, birçok kişinin büyük bir merakla beklediği aşı konusunda yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamalara göre yeni aşının 2021 Nisan, Mayıs, Haziran gibi ortaya çıkmış olacağı...

Yaşam

Osmanlıspor'un adı Ankaraspor olarak değişti

TFF 1. Lig ekibi Osmanlıspor'un ismi yeniden Ankaraspor oldu.