Ay'ın karanlık yüzeyinde UFO görüldü!

17 ve 18 Temmuz tarihlerinde, Dünya'dan Ay Etkileri Algılama ve Analiz Sistemi (MIDAS) tarafından oldukça enteresan görüntüler saptandı. İspanya'da Ay ve uzay gözlemlerini sürdüren merkez, Ay'ın karanlık yüzeyinde 2 adet hareketli parlak ışık yakaladı.

Avrupa Uzay Ajansı (ESA) konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 2 ışığın neredeyse 24 saat boyunca birbirini takip eder gibi görüntüye yakalandığını belirtti. Arka plandaki sesler ve fonla adeta görüntüler adeta korku filmine dönüşüyor.

Videodaki görüntülere neyin sebep olabileceği, bunlar birer UFO değilse ne olduğu konusunda ESA'nın da net fikir yok. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "En az 1.000 yıldır insanlar Ay'a dair sıradışı olaylar gördüklerini iddia ettiler. Açıkçası bu tür ışık kaynakları hakkında çalışmak zordur. Nedenini belirlemek bizim için oldukça güç bir sürecin parçası olacak."

 

 

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/9109" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Mehmet Ali Bulut'tan geleceği görmenin sırları

Ezoterizm konusunda Türkiye'nin en yetkin isimlerinden Mehmet Ali Bulut, Havvanur İncekara ile Mistikalem programına konuk oldu.

Yazar Mehmet Ali Bulut Ahirette 45 Gün kitabını anlattı

Mehmet Ali Bulut'un Hayat Yayınları'ndan çıkan yeni eseri Ahirette 45 Gün oldukça farklı bir gerçek hikaye... Yazar bu videoda kitabının öyküsünü anlatıyor:

İşte Pentagon'un yayınladığı UFO görüntüleri

UFO nedir? UFO ingilizce tanımlanamayan uçan cisim anlamına gelen Unidentified Flying Object ifadesinin kısaltılmış halidir. Ve bu güntüler gerçekten tanımlanamayan uçan nesneler.

Ay'da UFO olduğu iddia edilen 3 cisim iddiası

Ay yörüngesinde gezen ve UFO olduğu iddia edilen cisimlerin sahte mi, gerçek mi olduğu tartışılıyor.

Ağrı Dağındaki 'Nuh'un Gemisi'nin 3D görüntüleri

Gerçekten Nuh'un Gemisi midir tartışılır ama 3 boyutlu görüntüler Ağrı Dağında bir gemi şekli olduğunu gösteriyor.

Efsanevi Maymun Adam görüntülendi iddiası

Endonezya'nın Sumatra Adası'nda, yüzyıllardır bölgede yaşadığı iddia edilen Yeti benzeri efsanevi yaratık Maymun Adam'ın kayda alındığı öne sürüldü.