Kültür Sanat

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 7 film vizyona girecek. İşte vizyondaki yeni filmler:

Kültür Sanat

Kültür ve Sanat Hayatımızda Ebüzziya Ailesi sergisi sürüyor

Kazlıçeşme Sanat Galerisi’nde devam eden Kültür ve Sanat Hayatımızda Ebüzziya Ailesi sergisi 27 Aralık 2020 tarihine kadar ziyaret açık.

Kültür Sanat

Arapça Kitap ve Kültür Günleri bu yıl çevrimiçi

Uluslararası Türkiye Arapça Kitap ve Kültür Günleri, beşinci yılında çevrimiçi olarak düzenleniyor. 6 – 12 Kasım tarihlerindeki tüm etkinlikler online şekilde gerçekleştirilecek.

Mutfak

Bağışıklık sisteminin güçlü savaşçıları

Vücudunuz C vitamini üretmediği ve depolamadığı için bu vitamini içeren besinleri her gün düzenli olarak yemek çok önemli

Kültür Sanat

Erdal Yıldırım, SVİKV’nın CGO'su oldu

Suna ve İnan Kıraç Vakfı’nda Chief Governance Officer ünvanını üstlenecek Erdal Yıldırım, tüm kurumsallaşma ve yönetişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Kültür Sanat

Ortak Yapım Projesi'nden destek alacak 10 eser seçildi

Ortak Yapım projesi kapsamında seçilen oyunlar belirlendi. Proje kapsamında BKM, DasDas, ENKA Sanat, İKSV ve Zorlu PSM ikişer oyunun yapımcılığını üstlenecek.

Sinema-TV

Frankfurt Türk Film Festivali'nin en iyi 10 filmi belli oldu

20. Uluslar arası Frankfurt Türk Film Festivali'nde jüri her kategoride büyük ödüle aday 10 filmi belirledi. Frankfurt Türk Film Festivali’nin ödülleri 6 kasım’da açıklanacak.

Kültür Sanat

İş Sanat'ın yeni sezonu 5 Kasım’da başlıyor

İş Sanat, sahnesinde kayda alınacak yeni konser ve etkinliklerden oluşan programını dijital platformlardan paylaşacağı 21. sezonunu 5 Kasım’da başlatacak.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta 5 yeni film var

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli olmak üzere 5 yeni film gösterime girdi. İşte bu hafta vizyondakiler:

Kültür Sanat

Koronavirüs yardımlaşma konseri 27 Ekim’de

Haluk Levent, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Emircan İğrek, Hayko Cepkin, Melek Mosso, Sunay Akın, Sumru Yavrucuk, Zeynep Bastık ve diğer ünlüler Sahneye Ses Ver konserine katılıyor.