Astroloji

Temmuz ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

Astrolog Havvanur İncekara, astrolojik verilere göre tüm burçların temmuz ayı yorumlarını yaptı ve her burca ihtiyaç duyacağı şifalı taşı önerdi.

Temmuz ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

KOÇ BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Sevgili Koç burçları bu ay hayatınızda büyük değişimler olabilir, aceleci kararlar vermekten kaçının. Son iki yıl boyunca eviniz ve ailenizle ilgili ağır sorumluluklar almış olabilirsiniz. Fakat artık daha eğlenceli zamanlar geçireceğiniz günler yaklaşmakta, kendinizi tanımak ve potansiyelinizi ortaya çıkarmak ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte Kalsedon taşı kullanmanız faydanıza olabilir.

BOĞA BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Uzun zamandır yeni eğitimler ve sosyal hayatınızdaki hareketlilik hayatınızın merkez noktasını oluşturuyor olabilir. Kendinizi sorunlarla boğuşurken kısıtlanmış hissetmiş olabilirsiniz lakin bu süreç size başa çıkmayı öğretti. Artık hayatınızda aile ve ev hayatı ile ilgili konular gündeme gelmeye başlayacak. Belki de evinizi yeniden rahat hissedeceğiniz bir şekilde dekore etmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte Pembe kuvars taşı sizi destekleyecektir.

İKİZLER BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: İletişim kurarken yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız faydalı olacaktır. Günlük hayatınızda zaman zaman kıstırılmış hissedebilirsiniz fakat bu alanda neleri gözden kaçırdığınıza dair bir işaret olarak görüp, gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bu süreçte Oniks taşı kullanmanız faydalı olacaktır.

YENGEÇ BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Bir süredir değişim ve dönüşüm içerisinde bulunan Yengeç burçlarını mali konular ile ilgili fırsatlar ve yeni kararlar beklemekte, bu süreci doğru kullanabilirler ise maddi kazançları umduklarından çok daha yüksek olabilir. Alışveriş yapmak ile aşırı istek duyabilirsiniz; bunlara ne kadar ihtiyacınız olduğunu düşünmeyi unutmayın. Bu süreçte Yakut taşı kullanabilirsiniz.

ASLAN BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Aslan’lar ikili ilişkilerinde daha uyumlu olma isteği duyabilir, duygularını daha kolay ifade edebilmeye başlayabilirler. Önünüzde potansiyelinizi ortaya çıkarabilmeniz için zor bir süreç görünüyor bu süreçte kendinizle yüzleşmeniz gerekebilir. Bu süreçte Unakit taşı kullanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Gerçekleştiremediğiniz hayallerinizden vazgeçme eğiliminde olabilirsiniz. Mevcut işlerinizi devam ettirmeniz fazla değişikliğe gitmemeniz faydanıza olacaktır. Bu süreçte Akuamarin taşı kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Başkaları ile ortak işler yapmak isteyebilirsiniz. Takım çalışmalarının söz konusu olduğu durumlarda sorumluluk almanız gerekebilir. Yeni fırsatlar dönemine girmiş görünüyorsunuz, doğru kişilerle çalışma konusunda da şanslı bir dönemdesiniz. Bu süreçte Akik taşı kullanmanız faydalı olacaktır.

AKREP BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: İş yerinde çok fazla sorumluluk altında kalabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz iyi olacaktır. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz sıkı çalışmaların ödülünü bu ay sonunda alabilirsiniz. Bu süreçte Karnelyan taşı kullanabilirsiniz.

YAY BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Yay burçları bu ay yeni başlangıçların startını verebilirler. Eğitim için küçük seyahatler yapabilirler. Genellikle iş veya eğitim ile ilgili bu seyahatler ile ilgili evraklar konusunda özen göstermenizi tavsiye ederim. Bu süreçte Kaplangözü kullanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU : Paranızı doğru şekilde değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Ortaklıklarla ilgili olarak yapacağınız her türlü işlemin yazılı olmasında hassasiyet göstermeniz iyi olacaktır. Bu süreç içerisinde Aventurin taşı kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Etrafınızdaki insanlar ile uyumlu ilişkileriniz devam edecek, keyifli zamanlar geçireceksiniz. Sağlık ve iş konusunda yaşadığınız sorunların sebebi disipline olamayışınız olabilir. Hayatınızdaki sağlam ilişkileriniz devam ederken, yanlış olanların biteceği bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte Malahit taşı kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU TEMMUZ AYI BURÇ YORUMU: Sağlığınız söz konusu olduğunda yaşam tarzınızın yeniden gözden geçirilmesi gerekiyor. İş hayatınızda daha azimli olmanız verdiğiniz çabayı devam ettirmeniz gerekiyor, ödül için hala zaman var. Bu süreçte Turmalin taşı kullanabilirsiniz.

Havvanur İncekara

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar