astroloji

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 22 - 28 Nisan

22-28 Nisan 2024 haftasına astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olasılıkları Uzman Astrolog Aygül Aydın yorumladı:

Yeniçağ

Gökyüzünün Rehberliğinde: Burçlara Özel Günlük Ritüeller

Astrolojik bilgiler ışığında, her burcun her yeni günü daha bilinçli ve uyum içinde karşılaması için için kişisel ritüeller oluşturması dengeli bir ruh ve bedene sahip olunması açısından önemlidir. Hangi burç hangi...

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 15 - 21 Nisan

15 - 21 Nisan 2024 haftasının astroloji verilerini ünlü deneysel astrolog Dinçer Güner yorumladı:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 8 - 14 Nisan

Astrolog Seyran Ataklı 8 -14 Nisan haftasında astroloji verilerini yorumlayarak ve burçları bekleyen olası halleri açıkladı:

Astroloji

8 Nisan Güneş Tutulmasının astrolojik etkileri

8 Nisan Koç Burcu Güneş Tutulmasının astrolojik etkileri neler? Burçlar tutulmadan nasıl etkilenebilir?

Astroloji

Astrolog Nuray Sayarı'nın karizması seçimde fena çizildi

Bu seçimin "astrolojik kehanete" soyunarak talihsizlik yaşayan ve sosyal medyanın diline düşen ismi Astrolog Nuray Sayarı oldu.

Güncel

Haftalık Burç Yorumları: 1-7 Nisan

1-7 Nisan 2024 haftasında astroloji verilerinde göre burçları etkileyebilecek olası gelişmeleri astrolog Yeliz Kızıldemir yorumladı.

Astroloji

Aylık Burç Yorumları: Nisan 2024

Astroloji verilerine göre Nisan ayında burçları etkileyebilecek olası gelişmeleri ünlü astrolog Filiz Özkol yorumladı. İşte tüm burçların nisan ayı burç yorumları:

Astroloji

Yükselen Burçlar ve Çocukluk: Astrolojik Haritaların Aile Hayatımız Üzerindeki Etkisi

Astroloji, gökyüzünün gizemli desenlerini çözerek insan hayatına anlam katmaya çalışan kadim bir bilimdir. Gezegenlerin ve yıldızların dansı, her birimizin doğum anında gökyüzünde beliren eşsiz bir harita...

Astroloji

Astrolojide retrograd hareketler ve gezegen retrolarının potansiyel etkileri

Retrograd, bir gezegenin Dünya’dan bakıldığında geriye doğru hareket ettiği izlenimini verdiği zaman dilimidir. Bu zaman dilimi astrolojide özel bir önem taşır...

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 25 - 31 Mart

25 - 31 Mart 2024 haftasında astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olası halleri Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 18 - 24 Mart

18 - 24 Mart 2024 haftasında astroloji verilerine göre burçları etkileyebilecek olası halleri astrolog Seyran Ataklı yorumladı: