Astroloji

Oğlak burcundaki Yeni Ay'ın burçlara etkileri

Başlangıçları temsil eden Yeni Ay’da burçları neler bekliyor? Bu yeni ayda disiplinli çalışmak ve kurallara uymak gerekiyro çünkü Kronos dünyayı gözlüyor. Bu süreçte kozmik enerjleri hangi şifalı taşlar ile etkin kullanabiliriz?

Oğlak burcundaki Yeni Ayın burçlara etkileri

18 Ocakta Oğlak Burcunda gerçekleşecek yeni ay hangi burcu nasıl etkileyecek. Bu süreçte hangi burç hangi şifalı taşı yanında bulundurursa iyi olur?

Koç Burcu: Bu dönemde misafirleriniz artabilir onlarla güzel vakit geçirebilirsiniz.  Fazla olan enerjiniz sayesinde  hareketli bu dönem sizi pozitif etkileyecektir. Dostlarınızla ilişkileriniz çevreniz tarafından gıpta ile karşılanabilir.  Bu dönemde Sarı Akik kullanmanız huzurlu olmanızı sağlayacaktır.

Boğa Burcu: Spora başlamaya karar verebilir ve bu kararınızı uygulamak için harekete geçebilirsini. Flörtöz bir dönem sizi bekliyor. Dikkatli olmanızda fayda var. Önlenemeyen dürtünüz kaderiniz olmasın. Bu dönemde Yakut kullanmanız hayrınıza olabilir.

İkizler Burcu: Sağlığınıza dikkat etmeniz de fayda var. Solunum yolu hastalıklarına karşı önlem almanız iyi olur. Ayrıca çalışanlarınız ile ilişkinizde baskıcı olmamanızda fayda var. Akuamarın bu dönemde size eşlik edebilir.

Yengeç Burcu: Yapmış olduğunuz anlaşmalar ve ortaklarınızla fikir birliği yaptığınız konularda takdir göreceksiniz. Çevrenizde yaptığınız işlerle ön plana çıkabilirsiniz. Lapis Lazuli kullanarak cesaretinizi artırabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu dönemde Aslanların yapmış olduğu harcamalardan dolayı ödemelerde zorlanabilir. Daha planlı davranması gerektiğini öğreneceği bir dönem olarak temkine işaret ediyor. Lal taşı ile bereketinizi artırabilirsiniz.

Başak Burcu: Başakların aldanmamaya dikket etmesinde fayda var. Kendileri ile ilgili değişim kararlarını ertelemelerinde fayda var. Bu süreçte pişman olmayacakları kararlar alabilmeleri için Safir kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Terazi Burcu: İş ve kariyerlerinde ön plana çıkacakları ve bunun karşılığında kazanç elde edecekleri bir ay geçirecekler.  Daha çok çalışmak için Mercan kullanmaları faydalarına olacaktır.

Akrep Burcu: Yeni insanlarla tanışabilir yeni çevrelere girebilir. Farklı insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Fazla derinlere girmemeniz, sorgulamaya devam etmeniz  faydalı olacaktır.   Bu  süreçte Çeroit kullanmanız etkili olacaktır.

Yay Burcu: Hayatlarında kendi karakterlerini ortaya koyabilecekleri net iletişim kurabilecekleri insanlar ile keyifli zamanlar geçirebilirler. Rahatlamayı sizde hak ettiniz. Yeşil akik kullanmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu : Bu hafta insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Biraz daha insanları anlamaya kafa yorabilir rutinin dışına çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz.  Damarlı akik kullanmanız daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kova Burcu: Kovaların hayatında dönüşüm gerçekleşmeye başladı. Kendi mucizelerini yaşayacakları bu dönemde aynı zamanda maddi olarakta güçlenecekleri bir başlangıçtalar. İstikrarlı bir süreç için Yeşim taşı kullanmanız etkili olacaktır.

Balık Burcu: Yeni bilgiler edinmek, okumak isteyebileceğiniz bir dönem. Dil öğrenmek isteyebilir, bunun için girişimlerde bulunabilirsiniz.  Amazonit taşı ile sürecinizi hızlandırabilir hevesten öte kalıcılık sağlayabilirsiniz.
                                                                                       

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

                                                                                                          Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                                             Oğuzhan Ceyhan Akademisi

                                                                                                            incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                                              twitter : @havvanurincekara

                                                                                              instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar/

Yorumlar