Astroloji

Eylül ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

Astrolog Havvanur İncekara'nın astroloji verilerine Eylül ayı burç yorumları ve burçlara iyi gelecek şifalı taşlar.

Eylül ayı burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız

Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı : Koç burcu için bu ay yeni şeyler başlatmak, kendi yaratıcılığını ifade edecek bir enerji başlayacaktır. Fakat bununla birlikte çok sinirli olabileceğiniz bir dönem olacağı için iletişimde dikkatli olmanız gerekiyor.

Yeşim taşı kullanabilirsiniz.

Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı : Yeni sözleşmeler yapmak için uygun bir zamana giriyorsunuz. Hangi konularda iletişim kurmak istediğinizi veya iletişimle ilgili konularda adım atmak için uygun bir zamandasınız. Motivasyonunuzu kaybetmeyin.

Bu süreçte Lal taşı kullanabilirsiniz.,

İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı: Aile ilişkileriniz düzenlemek için vakit kaybetmemelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıklarınızı bir kenara bırakarak, ailenizle ilgilenmeniz doğru bir karar olacaktır. Yüzleşmeler için uygun bir süreçtesiniz.

Dumanlı Kuvars kullanarak sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yengeç  Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı: Bu ay yeni arkadaşlar edinmeniz için uygun bir zamandır. Aynı zamanda işletmenizin reklamını yapmak veya internet üzerinden girişimlerde bulunmak içinde uygundur.

Bu süreçte Akuamarin taşı kullanabilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı:  Yeni iş kapılarının açılacağı, kariyerinizin iyileşeceği bir dönem olarak görülüyor. Endişelerinizin azalmasına çaba sarfederseniz faydalı olacaktır. Borçlarınızı dikkate almadan harcama yapmamalısınız.

Bu süreçte Dendrit Akik kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı: Hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceğiniz bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Hırslarınızı ve heyecanınızı akıl ve mantık ile dengelemeniz faydalı olacaktır. Kendinizi enerjik hissedeceğiniz bir dönem olabilir.

Bu süreçte Jasper taşı kullanabilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı:

Aşırı sorumluluk duygunuzu azalmaya çalışın. İşinizde sevgiyle çalışmayı deneyin. Evinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam oluşturmaya çalışın. Artık kendinizle ilgili algınız ve değerleriniz değişmeye başlıyor. Maddi durumunuzda iyileşme olabilir.

Bu süreçte Karnelyan kullanabilirsiniz.

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı : Uzun vadeli hedeflerinizden gelir elde edebileceğiniz aynı zamanda dikkat isteyen bir dönemdesiniz. Diğer insanları değiştiremeyeceğinizi kabullenmenin vakti de gelmiş bulunuyor. Bu sebeple kendi değer yargılarınızla değerlendirdiğiniz insanlara bakış açınızı değiştirmelisiniz.

Bu süreçte Lapis Lazuli taşı kullanabilirsiniz.

Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı: Kariyer ve iş hayatınız da değişimler olabilir. Yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz. Şifa çalışmaları için uygun bir zamandasınız. Artık hayata farklı bir perspektiften bakmanın ve uyanmanın vakti gelmedi mi? Öğrendiklerinizi uygulayarak hazmedebilirsiniz.

Bu süreçte Beyaz Kalsit kullanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı: Aşk hayatınızda mutlu olabileceğiniz ilişkileri yakalama fırsatı veren bir dönemdesiniz. Var olan ilişkilerin ise değerlendirilerek alınması gereken derslerin alınması ivedi görünüyor. İhtiyacınız olan şey biz vizyonuna sahip olarak kendinize dürüst davranmanızdır.

Bu süreçte Pembe Turmalin kullanabilirsiniz.

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı : Ayın başında zorlayıcı olaylar yaşasanızda ayın ortasına doğru işlerinizi ne şekilde idame ettirmeniz gerektiği netleşecektir. Olasılıkları doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Aşırı idealistseniz artık sarsılacağınız bir dönemdesiniz. Bu sebeple esnemeye ve geleni kabullenmeye çalışın.

Bu dönemde Sarı Topaz taşı kullanmanız faydalı olacaktır.

Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu ve Şifalı Taşı : İlişkinizde netleşmeyen veya konuşamadığınız konuları partneriniz ile konuşmanın tam zamanı. Neyin sizin için faydalı neyin faydasız olduğunu öğrenmek için uygun bir dönemdesiniz. Ayrıca sizi destekleyecek, teşvik edecek yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Bu süreçte Sodalit taşı kullanabilirsiniz.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog

İncekarahavvanur@gmail.com
twitter : @havvanurincekar
instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar

facebook: havvanurincekara.sifalitaslar

Yorumlar