Astroloji

Astrolog Mine Ayman'a göre 20-26 Mayıs haftasının şanslı burçları

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi düşünebilirsiniz.

Astrolog Mine Aymana göre 20-26 Mayıs haftasının şanslı burçları

ŞANSLI BURÇLAR

İKİZLER, TERAZİ, KOVA, YAY, KOÇ, ASLAN

Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki etkisi ile enerji dolu ve meraklı bir başlangıç yapabilir, yeni girişimlerde bulunmak ve öğrenmek için hevesli olabiliriz.

Ay Yay burcundayken çok çabuk sinirlenebilir ve abartılı tepkiler verebiliriz, spor yapmak ve açık havada vakit geçirmek bizi sakinleştip ruh sağlığımıza iyi gelebilir. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. Geçtiğimi hafta sonu Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay sonrası bu hafta bir konuda netleşme yaşayıp belirsizlikten kurtulabiliriz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz. Düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz.

Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. 21 Mayıs Salı 11:00 itibariyle Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve pozitif enerjimiz artacak. Daha neşeli ve sosyal olabilir, 21 Haziran’a kadar sürecek olan bu dönemde sevdiklerimizle kısa da olsa tatil planları yapabiliriz ve yeni yerler keşfedebiliriz. Yeni bir hobiye ya da spora başlamak için de enerjimiz yüksek olabilir. İletişim dünyamız canlanabilir, bu dönemde daha fazla konuşma ve yazışma yapabiliriz.

Aynı zamanda 21 Mayıs Salı 13:52 itibariyle Merkür de İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak, beklemediğimiz ve bizi şaşırtacak yeni haberler alabilir, bu hafta çok hareketli günler yaşayabiliriz.

21 Mayıs Salı 15:52’de Merkür ve Güneş kavuşacak, Kazimi dediğimiz durum gerçekleşecek yani Merkür Güneş’in kalbinde olacak ve bu dakikalarda çok özel bir enerji altında olacağız. Aklımıza çok yaratıcı ve orijinal fikirler gelebilir, bir nevi bir konuda kainattan ilham ve özel mesajlar alabiliriz.

Burcu ya da yükseleni İkizler ve Yay olanlar bu dönemde çok dikkat çekici olabilirler ve yaptıklarıyla öne çıkabilirler. Bu hafta Cuma ve Cumartesi Ay Kova burcunda ilerleyecek, enerjimiz çok yüksek olabilir ve sürekli hareket halinde olup sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Aklımıza çılgın fikirler gelebilir ve aklımıza estiği gibi hareket edebiliriz. Teknolojiyle ve uzayla ilgili konulara yoğunlaşabiliriz.

Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 26 Mayıs Pazar günü ise Ay Balık burcunda ilerleyecek, her konuda hassas olabilir ve duygusal davranabiliriz. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz. Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir. Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir.

Yorumlar