Astroloji

Astrolog Mine Ayman'a göre 18 Mart-25 Mart haftasının şanslı burçları

Haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile iddialı bir başlangıç yapabilir ve cesur bir ruh hali içinde olabiliriz ama abartılı girişimlere karşı dikkatli olmalı.

Astrolog Mine Aymana göre 18 Mart-25 Mart haftasının şanslı burçları

Önemli bir karar almadan önce acele etmeyip Merkür’ün retro olduğunu unutmamalıyız.

ŞANSLI BURÇLAR: İKİZLER, TERAZİ, KOVA, YAY, KOÇ, ASLAN

Egosal sorunlara karşı da dikkatli olmalıyız, özellikle otorite olan kişilerle sorun yaşamamaya dikkat etmeliyiz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri ise Ay Başak burcunda ilerleyecek; titiz ve detaycı olabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. İş odaklı olabilir ve çok fazla çalışabiliriz. Hayatımızın bir alanında düzenleme ve temizlik yapabiliriz. Her konuda çok detaycı ve titiz olabiliriz. Yarım kalan işlerimizi tamamlamak ve sağlık kontrollerimizi yaptırmak için uygun günlerdeyiz. Sağlık kontrollerimizi yaptırmak için de uygun günlerdeyiz, özellikle eski bir rahatsızlığımız varsa onunla ilgili detaylı araştırma yaptırabiliriz.

Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi arttırabilir. 21 Mart Perşembe 01:00 itibariyle Güneş artık Koç burcunda ilerlemeye başlayacak, 20 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde daha enerji dolu olabilir ve yeni deneyimler için kendimizi hazır hissedebiliriz. 21 Mart 04:43’de sıfır derecede Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay bize güçlü bir ilişki başlangıcı ya da iş birliği getirebilir, eğer sorunlu giden bir ilişki içindeysen bu dönemde tam anlamıyla kopuş yaşanabilir.

Cuma günü de Ay Terazi burcunda ilerleyecek ve Dolunay’ın etkisi devam edecek, ilişkilerimizle ilgili önemli sınavlar yaşayabilir, bir başlangıç ya da bitiş aşamasına gelebiliriz. Hafta sonu ise Ay Akrep burcunda ilerleyecek, hayatımızın bir alanında çok tutkulu ve kararlı olabiliriz.

Aşırı hırs ve kıskançlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve derin konularda araştırmalar yapabiliriz. Çok hırslı olabilir, aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz. Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Yorumlar