Xfiles

Tireli kadın öğretmen yine UFO gördü

14 ay önce evinin balkonundan UFO görüntülediğini iddia eden Tireli kadın ilkokul öğretmeninin karşısına yine UFO çıktı. Kadın öğretmen bu kez uzay gemisinin pencerelerini bile gördüğünü söyledi.

Tireli kadın öğretmen yine UFO gördü

İlginç UFO iddialarıyla gündeme gelen Tire'de yeni bir iddia gündeme geldi.

İddiaya göre; 14 ay önce evinin balkonundan UFO görüntülediğini iddia eden Tireli kadın ilkokul öğretmeninin karşısına yine UFO çıktı. İsminin açıklanmasını istemeyen 53 yaşındaki öğretmen, "İki uzay gemisinden biri, alçaldıktan sonra hızla uzaklaştı. O kadar alçaldı ki pencerelerini gördüm" diye konuştu.

Yeni Asır Gazetesinden Nadir Uysal'ın haberine göre; Otomobiliyle eşini havalimanına bıraktıktan sonra dönüşe geçtiği sırada havada büyük bir ışık gördüğünü belirten öğretmen, Gani Çakır'ın deneyim yaşadığı yerde bu kez iki uzay gemisiyle birden karşılaştığını belirterek şunları söyledi: "Gün ağarmaya başlamıştı. Bir tanesi alçalarak üzerimden geçti. Pencerelerini bile gördüm. Sonra üzerimden geçerek büyük bir hızla uzaklaştı. Olayın, Gani Çakır'ın deneyim yaşadığı yerde olması beni endişelendirdi" dedi. Tireli öğretmen, geçen yıl 8 Temmuz'da yaşadığı deneyimi ise şöyle dile getirmişti: "Uykum kaçtığı için balkonda kitap okumak istedim. Saat 02.30 civarında kuzeybatı yönünde bir UFO gördüm. Uçak olsaydı 1 saat boyunca havada asılı duramazdı."

"BANA DELİ DEMİŞLERDİ AMA BU TESADÜF OLAMAZ"

2 yıl önce el feneriyle uzay gemisine selektör yapan, ardından da uzaylılar tarafından tehdit edildiği iddia eden Gani Çakır, "O zamanlar bana deli gözüyle bakmışlardı. Öğretmen hanımın, benim deneyim yaşadığım yerde UFO'larla karşılaşması tesadüf olamaz. Yetkililer bu konuyu araştırsın" dedi.

Yorumlar