Güncel

Yurt

İşte Türkiye'nin en uzun orucunu tutan ilimiz

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı kameri ay hesaplamalarına göre 16 saat 10 dakika ile Türkiye'de en uzun orucu Sinop'ta tutuluyor

Güncel

Sosyal Medyada Altın Ödül Memorial Sağlık Grubunun

Sosyal medya ödülleri (Social Media Awards) Turkey 2019’un sağlık kategorisinde “Altın Ödül”ünün sahibi Memorial Sağlık Grubu oldu.

Güncel

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi İnsana Saygı Ödülü aldı

Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsana Saygı Ödülü, Üsküdar Üniversitesi bilim ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin oldu.

Güncel

TESK'ten Ramazan'da kalitesiz üretim uyarısı

Ramazanda artan gıda alışverişleri, merdiven altı tabir edilen üreticileri iştahlandırıyor, salam, sucuk, sosis, kavurma ve kaşar peyniri gibi ürünlerde tağşiş yapılıyor.

Yurt

Best Of Rumeli ödülleri törenle verildi

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonunca düzenlenen Best Of Rumeli ödülleri sahiplerine verildi

Yurt

Ahmet Kural'a Sıla'yı dövmekten 1 yıl 4 ay hapis cezası

Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet ve hakaretten yargılandığı davada, 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı

Dünya

Bir kadının gözünden canlı dört arı çıktı

Tayvan'da bir kadın sol gözünde şişlik ve ağrıyla doktora başvurunca, doktorlar kadının sol gözünde dört arının canlı halde durduklarını tespit etti.

Yurt

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri anıldı

Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

Yurt

Anayasa Mahkemesi Defne Joy Foster başvurusunu reddetti

Defne Joy Foster'ın annesinin, şüpheli ölüm olayında ceza soruşturmasının etkili yürütülmemesi nedeniyle yaşam hakkının ihlal edildiği iddiasıyla yaptığı başvuru reddedildi

Yurt

Van'da Mavi Balina oyunu dehşet saçtı: 1 intihar

Van'ın Tuşba ilçesinde bir kız çocuğunun, 'mavi balina' adlı bilgisayar oyunu nedeniyle intihar ettiği, 3 kız çocuğunun ise kurtarıldığı belirtildi.