Galeriler

Zeytinburnu 10. Fotoğraf Yarışması ödülleri...

Zeytinburnu Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen "Zeytinburnu 10. Fotoğraf Yarışması"nın kazananları belli oldu.

Aksa Enerji Kıbrıs Fotofest yarışmasında ödüller...

Mehmet Karaca Merhametli Anadolu Kadını isimli eseriyle, İmge İldem Hayata Sarıl isimli eseriyle Sağlık ve Umut kategorisinde başarı ödülüne layık görüldü.

Yılbaşı hediyesi arayan sanatseverlere Pera Müzesi’nden...

2021 yılı yaklaşırken Pera Müzesi’nden Yeni Yıla Özel Hediyelikler: Pera Müzesi sergilerinden ilhamla tasarlanmış zamansız ürünler, yılbaşına özel indirimlerle sanatseverlerin beğenisine...

Ressam Recep Çiftçi imzalı şans ve bereket sembolleri

Medeniyetin ilk dönemlerinden beri varlığını koruyan bereket sembolleri ressam Recep Çiftçi ile YEK Koleksiyonu'nda Renkler serisi, Şans serisi, Feng Shui, Anadolu ve Yıldızlar Serisine...

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler sergisi internette

Dijital ortama taşınan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf sergisi https://www.anadoluhayat.com.tr/kadin-gozuyle-hayattan-kareler-dijital-sergi adresinden ziyaret edilebiliyor.

Şakir Eczacıbaşı’nın Seçilmiş Anlar'ı

Ünlü iş insanı ve fotoğraf sanatçısı Şakir Eczacıbaşı’nın aramızdan ayrılışının 10. yıldönümünde “Seçilmiş Anlar” adlı fotoğraf sergisiyle anılıyor.

Sadberk Hanım Müzesi Koleksiyonundan Motifler...

Sadberk Hanım Müzesi Koleksiyonundan MOTİF Sergisi 9 Kasım 2020 - 31 Ekim 2021 tarihlerinde Sadberk Hanım Müzesi'nde ziyaret edilebilir.

Swarovski Yılbaşı Koleksiyonu takı severler için...

Swarovski'nin 2020 yılı tasarımları Yılbaşı Koleksiyonunda. İşte yeni yılda takıcılarını bekleyen takı tasarımları:

Mor Çatı’nın 30. yılına özel tasarımlar

Kadın tasarımcılar Mor Çatı’nın 30. yılı için tasarladı!

Selma Gürbüz'ün Dünya Diye Bir Yer sergisi İstanbul...

Selma Gürbüz: Dünya Diye Bir Yer sergisi, sanatçının otuz beş yıllık sanat pratiğini ve kendine özgü imge dünyasını gözler önüne seriyor.