haftanin-filmleri

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 3 Şubat 2023

Sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli, 7 yeni film gösterime girecek. İşte vizyondakiler:

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 13 Ocak 2023

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 6 film izleyiciyle buluşacak.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 29 Aralık

Sinemalarda bu hafta vizyona girecek yeni filmler Lanetli Göl (Monstrous), Hayalimdeki Düğün (Shotgun Wedding), Dikkat Köpek Var, Ali Çevlik, Şeker Kız ve Arkadaşları Macera Adasında (Tarsilinha) ve Orman.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 23 Aralık 2022

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta biri yerli, 4 film gösterime girecek. İşte vizyondakiler: I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston, Ayı Kardeşler, R.M.N., Maric,

Kültür Sanat

Sinemalarda bu hafta: 9 - 15 aralık 2022

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta beşi yerli 6 film vizyona girecek.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 25 Kasım

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 7 film gösterime girecek. İşte vizyondakiler ve haftanın yeni filmleri:

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 11 - 17 Kasım

Sinemalarda bu hafta vizyondakiler; Black Panther: Yaşasın Wakanda, Niloya, Tamirhane, Müstakbel Damat, Karlar Kraliçesi ve Prenses (The Snow Queen& The Princess) ve Klondike filmleri.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 4 - 11 Kasım 2022

Bi hafta vizyondakiler: Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, Mahalleden Arkadaşlar, Hazine, Astronot Köpekler: Tropikal Macera, Kabus Gecesi: Diriliş, İlgi Manyağı ve Kestik!

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 21 Ekim Cuma

Bu hafta vizyondakiler 5 yeni film içeriyor. Haftanın yeni filmleri: Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Black Adam, Bandırma Füze Kulübü, Utanç, Mihrez 2: Cin Padişahı ve İyi Şanslar Leo Grande

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 14 - 20 Ekim

Sinema salonlarında bu hafta 8 yeni film gösterime giriyor. Vizyondaki yeni filmler; Kadın Kral, Kurtarıcı, Shin Ultramani, Hara, Sevmedim Deme, Cadılar Bayramı Sona Eriyor, Gulliver Dönüyor ve Etkileyici.

Sinema-TV

Sinemalarda Bu Hafta: 7 - 13 Ekim filmleri

Sinema salonlarından bu hafta 5'i yerli, 7 film gösterime girecek. İşte vizyondakiler: Kim Bu Aile, Komutan, Amsterdam, Efsane Takım: Bilim Kahramanları, Evrenler Savaşı (Alienoid), Yasaklı Köy ve İçimdeki Varlık.......

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 16 - 22 Eylül

Bu hafta vizyondakiler: Dragon Ball Super: Super Hero, Cennete Bilet, Üç Bin Yıllık Bekleyiş, Burçlar, Moonage Daydream, Dokunma Hurdacının Kızı, Cann ve Peter von Kant.