ceset

Yaşam

Bir yunus balığı cesedi de Mersin'de karaya vurdu

Ege ve Akdeniz sahillerine bir ay içinde karada cesedi bulunan Yunus sayısı 3'e çıktı. Mersin sahilinde cesedi karaya vurmuş 3,5 metrelik şişe burunlu yunus türü bulundu.

Yurt

Kuşadası sahilinde ölü yunus balığı bulundu

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde kıyıya vuran yunus balığı cesedinin ölüm nedeni araştırılıyor. Bir süre önce de Didim'de bir Yunus balığı cesedi kıyıya vurmuştu.

Yaşam

Aktör John Barrymore’un cesedi morgdan çalındı

Dedesinin cesedinin morgdan çalındığına dair söylentiler üzerine açıklama yapan Hollywood yıldızı Drew Barrymore, cesedin son bir parti için morgdan çalındığını doğruladı

Bilim

'Kabir Azabı' görüntülendi!

Bugüne dek cesedin ölüm anındaki pozisyonunu koruduğu düşünülüyordu. Çekimlere göre ceset çürürken uzuvları hareket ediyor.

Dünya

Fildişi Sahili'nde 25 bebek cesedi bulundu

Bebeklerin organ mafyası ya da batıl inanç ritüelleri için ilişkili olabileceği tahmin ediliyor?

Dünya

İran'da mumyalanan ölü sayısı artıyor

Tahran'da ayda ortalama 10 ceset mumyalanıyor

Dünya

Hindistan'da gizemli toplu ölüm vakası

Hindistan'da polis bir evde aynı aileye mensup 11 ceset buldu.

Turizm

Fethiye'de iki turist esrarengiz şekilde öldü

Muğla'nın Fethiye ilçesinde tatile gelen ve kaldıkları çadırda cesetleri bulunan iki İngiliz turistin ölüm nedeni araştırılıyor.

Dünya

Cenazeler karışınca yanlış ölü yakıldı

Yaşananları "bir korku hikayesi gibi" ifadeleriyle değerlendiren aile üyeleri, cenaze evinin sorumsuzluğu sonucu yaşadıkları trajediden ders alınmasını istedi.

Dünya

Annelerinin cesediyle 5 gün aynı evde kaldılar

Pakistan'ın Karaçi şehrinde 2 kız kardeş, 5 gün boyunca annelerinin cesediyle aynı evde kaldı.Yerel basında yer alan habere göre, kimliği açıklanmayan 2 kız kardeş, 5...

Yurt

Şile'de batan geminin iki mürettebatı ölü bulundu

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nca başlatılan arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.