astroloji

bilimsel

Bilimciler hâlâ astrolojinin ne olduğunu anlayamadı

Astrolojiyi kehanet ve gelecekten haber alma olarak gören bakış açısı binlerce yıldır, şarlatanlık ile okültist bakış arasındaki farkı anlayamadı. İşte bilimsel bakışın cahil yüzünün son yansımaları:...

Yaşam

Futbolcu Özer Hurmacı'nın boşanma davasında astrolojik detay!

Eşinden boşanmak için dava açan Futbolcu Özer Hurmacı, Mihriban Hurmacı'nın astroloji haritalarına bakıp 'beni aldatıyorsun' dediğini öne sürdü.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 20 - 26 Eylül

20-26 Eylül 2021 haftası astroloji verilerini yorumlayan Astrolog Murat İpek, burçları bekleyen olası halleri şu şekilde açıkladı:

Astroloji

21 Eylül Balık burcu dolunayının burçlara etkileri

21 Eylül Salı günü saat 02:54'te Balık burcunda gerçekleşecek dolunayın olası astrolojik etkilerini ünlü astrolog Filiz Özkol yorumladı

Astroloji

27 Eylül Merkür retrosu için öneriler

Astrolojik takvime göre yılın son Merkür retrosu 27 Eylül'de başlayacak. Terazi burcundaki merkür retrosu sırasında dürtüsel duygularla hareket etmemekte yarar var.

Astroloji

Astrolojik doğum haritalarında ölüm işaretleri

Dr. Astrolog Şenay Devi, doğum haritasının erken ölüm ve doğal olmayan ölümler hakkında bilgi verebileceğini söyledi ve astrolojide ölüm risklerini gösteren olgulara dikkat çekti.

Astroloji

Venüs 7 Ekime kadar Akrep burcunda

10 Eylül – 7 Ekim arasında Akrep burcunda kalacak Venüs ilişkilerde huzurlu ve dengeli davranışları rafa kaldırıken krizler, tartışmalar, yoğun duyguları ön plana çıkarabilir.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 13 - 19 Eylül

Uzman Astrolog Barış Özkırış, 13 - 19 Eylül haftasında astroloji verilerini yorumlayarak, burçları bekleyen olasılıklara dikkat çekti.

Astroloji

R. Hakan Kırkoğlu'ndan astroloji öğrenenlere tavsiyeler

Usta astrolog R. Hakan Kırkoğlu, günümüzün aceleci temposunda astroloji öğrenmenin ayrı bir farkındalık gerektirdiğini belirterek, astrolog adaylarına önerilerde bulundu.

Yeniçağ

Vedik Astrolog Şebnem Ekşib: Bizim enerji alanlarımızı yönetirler

Numeroloji Uzmanı Şebnem Ekşib; Vedik Atroloji ve klasik astroloji ile arasındaki farklar, sayıların ve renklerin hayata etkilerini anlattı.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 6 - 12 Eylül 2021

6 - 12 Eylül 2021 haftasındaki astroloji verilerini yorumlayan Astrolog Murat İpek'e göre burçları bekleyen olası haller.

Astroloji

7 Eylül 2021 Başak Burcunda Yeni Ayın burçlara etkileri

Yeni Ay 7 Eylül 2021 tarihinde saat 03:52’de Başak burcunun 14. derecesinde gerçekleşecek. Olası astrolojik etkileri ise şunlar olacak.