Astroloji

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 11 – 17 Mayıs 2020

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, astroloji verilerine göre 11 – 17 Mayıs haftasında burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı.

Astroloji

Astrolog Barış Özkırış'ın haftalık burç yorumları

Uzman astrolog Bzrış Özkırış'ın 10 - 17 Mayıs haftası burç yorumları...

Astroloji

Burçlara doğa enerjisini kullanabilmeleri için ipuçları

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, Anneler Günü vesilesi ile önümüzdeki 6 yılda burçların evrenle daha iyi uyum yakalamaları için önerilerde bulundu.

Astroloji

Alışverişte hangi burç nasıl davranır?

Astrolojik etkilerle kendilerine has özelliklere göre hangi burç bu dönem alışverişte neler yapabilir? İşte burçların olası alışveriş halleri:

Astroloji

7 Mayıs Akrep burcu dolunayı burçları nasıl etkiliyor

Astrolog Havvanur İncekara, arkeoloji verilerine göre 7 Mayıs 2020 Saat 13:45’te gerçekleşen Akrep burcu dolunayının burçlara etkilerini yorumladı.

Astroloji

Mayıs ayı burç yorumları ve şifa önerileri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma&Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem Mayıs ayı astroloji verilerini sizler için yorumladı.

Astroloji

4 – 10 Mayıs 2020 haftası burç yorumları

Astroloji verilerine göre 4 – 10 Mayıs 2020 haftasında burçları etkileyebilecek olası haller.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 4 - 10 Mayıs 2020

Astrolog Nigar Bostan, 4 - 10 Mayıs haftasının arkelojik verilerini Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burçları için yorumladı.

Astroloji

2020 yılı ay ve güneş tutulmaları burçları nasıl etkileyecek?

Habertürk editörü Bilge Akan'ın sorularını yanıtlayan Astrolog Şebnem Ekşib, normal hayat diye bir şey 2021’e kadar yok, diyor.

Astroloji

Ay Düğümleri 1,5 yıl hayatınızı nasıl etkileyecek?

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 05 Mayıs 2020 itibariyle gerçekleşecek değişim sonrası Ay Düğümleri’nin 1,5 yıl boyunca yeni konumlarını yorumladı.