Astroloji

6 Ekim Terazi burcu yeni ayının astrolojik etkileri

Karma Astrolog Elif Bozkurter 6 Ekim'de Terazi burcunda doğacak Yeni Ayın astroloji verilerine göre burçlara olası etkilerini yorumladı:

 6 Ekim Terazi burcu yeni ayının astrolojik etkileri

Haritada Oğlak Burcu yükselirken, ‘’Kırmızı S’’ pozisyonunda ve Oğlakta bulunan Plüton ile gergin açıları var. Üstelik Yeni Ay’a Mars da eşlik ediyor. Bu da Marsiyen olayları yani şiddeti ve öfkeyi tetikleyecektir!

Kolluk kuvvetleri (askerler, polisler) ile ilgili tatsız bazı haberler alabiliriz. Aniden yeraltı madenleri ile ilgili bir gelişme yaşanabilir. Ancak dünya üzerinde volkanik veya maden ocağı patlaması oluşabilir. Gene bu süreç denizlerde oluşabilecek bir kaza veya sel baskınına sebebiyet verebilir.

Genel olarak 2021 yılı vurgusunda Uranüs’ün ve Neptün’ün diğer gezegenlere yaptığı gergin açılar, dönemsel olarak doğal afetleri işaret ediyor.

Ülkemizin ise 4.evinde ve 7.evdeki Plüton’a, 10.evdeki Neptünle T-Kare yapan Yeni Ay, tarımda, madenlerde oluşacak sorunların yönetimsel olarak da zorlanma yaratabileceğini gene Yeni Ay döngüsünde meteorolojik olarak yağışlı bir süreç olacağını gösteriyor.

Anın haritasında Yeni Ay’a Marsın eşlik etmesi bu kışın çok sert, soğuk ve bol karlı olduğunun göstergesi!

Kişisel olarak ise Yeni Ay, eğer beklediğiniz bir hukuksal haber varsa zorlanmalar sonucu olumlu haber alacağınız ve gene uzak bir yola giderek yapmak istediğiniz bir seyahat veya eğitim planınız varsa uygulayabileceğiniz bir dönem.

İlişkilerin sorgulandığı her türlü ikili ilişkide denge ve adaletin sorgulandığı bir sürecin başlangıcı olacak.

Üstelik Chiron karşıtlığı var. Bu da şu demek oluyor; taşlar yerine otururken yaralanarak şifalanacağız! Olayların içindeyken yara aldığınızı düşünseniz de ilerleyen zamanda sizi büyüttüğünü ve belkide şerrin hayrı olduğunu anlayacaksınız!

Yeni Ay; Kova, İkizler, Yay ve Aslan burçlarını olumlu yönde etkilerken Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak burçlarını biraz gerebilir.

Akrepler ve Başaklar daha sakin ve kendi rutinlerinde olurken Balıklar ve Boğalar ani bir takım gelişmeler yaşayabilirler. Olumlu veya olumsuz olması kişinin haritasına göre değişkenlik gösterebilir!

www.formsante.com.tr

Yorumlar