Astroloji

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 30 Kasım - 8 Aralık

Bu hafta ikizler burcundaki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? Ay tutulmasının etkisiyle burçlar yeni başlangıçlara hazır mı? Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı:

Astroloji

Burçlara göre çocukların 2021 Astroloji Yorumları

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, çocukları yeni yılda etkileyebilecek önemli astrolojik olasılıklar hakkında açıklamalarda bulundu.

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 23 - 29 Kasım

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı 23 - 29 Kasım 2020 haftasına astroloji verilerine göre burçları bekleyen olası halleri yorumladı:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 16 - 22 Kasım

Yeni Ay etkilerinin ön planda olacağı 16 -22 Kasım 2020 haftası astroloji verilerini, Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumladı.

Astroloji

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'nın haftalık burç yorumları

9- 15 Kasım haftasının astroloji verilerini yorumlayan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, burçları bekleyen olası gelişmelere dikkat çekti.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 9 - 15 Kasım

Astrolog Nigar Bostan'dan tüm burçların haftalık burç yorumu:

Astroloji

Haftalık Burç Yorumları: 2 - 9 Kasım 2020

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 2 - 9 Kasım haftasına astroloji verilerinin 'değerimizin ve gücümüzün farkına varmak isteyeceğimiz bir hafta'yı gösterdiğini belirtiyor.

Astroloji

Kasım ayı burç yorumları ve şifalı nesneleri

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma & Spritüel Astrolog Havvanur İncekara ve Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha Aysel Gülcem 2020 yılı Kasım ayı astroloji verilerini mistikalem için yorumladı.

Astroloji

Haftalık burç yorumları: 26 - 31 Ekim

Astrolog Nigar Bostan, 26-31 Ekim 2020 haftasının astroloji verilerini yorumladı.

Astroloji

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı'nın haftalık burç yorumları: 19 - 25 Ekim

Astroloji verilerine göre; hafta boyunca dikkat edilmesi gerekenler: Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuzu bu hafta bekleyen olası haller...