Astroloji

23 Nisan Boğa yeni ayının burçlara etkileri

Astrolog Havvanur İncekara 23 Nisan 2020 saat 05:26’de gerçekeleşn 12 derece Koç yükselenine sahip Boğa yeni ayının burçlara astrolojik etkilerini yorumladı.

23 Nisan  Boğa yeni ayının burçlara etkileri

23 Nisan 2020 saat 05:26’de 12 derece Koç yükselenine sahip bir Boğa yeni ayı yaşayacağız. 3 derecede gerçekleşecek olan Boğa yeni ayı aynı zamanda sheratan sabit yıldızı ile kavuşumda  ve Satürn ile kare açıda halkın hem duygusal hem de fiziksel olarak kısıtlı bulunmasının yanı sıra insan ırkının önemli bir bölümünü etkisi altına alacak tehlikeli olaylara işaret ederken Uranüs ile 3 derece orb ile yakınlaşmış bulunmaları beklenmedik ani kazalar, iletişim ile ilgili aksaklıklar ve deprem gibi doğal afetlerin olasılığını gösteriyor. Bireysel olarak ise kendimizi kısıtlı hissetmekle beraber ani değişimler yapma dürtüsüne sahip olabiliriz. Ani kararlar aldığımızda iki buçuk gün bu dürtünün geçmesi için harekete geçmeyi geciktirerek kararımızın doğruluğunu görecek zamanı yaratabiliriz. 

Haritanın 2. Evinde ikamet eden İkizler burcundaki Venüs, 11. Evde bulunan Mars Kova’dan destek alırken, Venüs’ün Cursa sabit yıldızı ile kavuşumu devletin ekonomik konularda müttefik ülkeler ile işbirliği içinde olabileceğini gösteriyor. Yapılacak girişimlerin kalıcı olacağını ve şimdiye kadar yapılan eylemlerden farklı olacağını söyleyebiliriz ki bu eylemlerin tümü kadersel görünüyor. Yine bilgi ve bilim konusunda pek çok değişimin otorite eliyle gerçekleşeceğini de görebiliriz.  Ayrıca hava elementinde bulunan bu desteğin ulusal olarak bizleri onurlandıracak bir buluş olması muhtemel yüksek olasılıktır.  Geçen ayda belirttiğim üzere aşı ve tedavi konusunda öncü olabiliriz. Mars Kova burcu konumu itibari ile banyo kazaları, elektrik çarpmaları gibi konularda ekstra dikkat etmemizi söylüyor.  Sosyal çevremizde düşünmeden yapacağımız davranışlar sonucunda tehlikeye düşebileceğimizi de öngörebiliriz. 

Ay, Güneş, Jüpiter Pluto karesi ile önemli bir döngüden geçtiğimizin, inançlarımız, amaçlarımız, kendimizi ortaya koyuş biçimimizin değişeceğini ve bunun ruhsal ve fiziksel olarak gerçekleştirmenin eşiğinde oluşumuzun bilincinde olmalıyız.  Ülke bazında ise otorite ve halk karşı karşıya gelebilir, ani beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Pluton uzun süre bulunacağı ikametgahında Peacook sabit yıldızı ile de kavuşumda bu demektir ki perde arkasında yaşananlar göz önüne dökülecek, bununla birlikte geçici bir ün de söz konusu olabilir. Jüpiter’in ise Terebellum ile konumu devletin vereceği bilinçli kararlar ile itibari yükselirken halk üzerinde güç kullanmayıda işaret edebilir. Bireysel haritalarda  ise çalışanların işverenlerin taleplerini gerçekleştirmek zorunda kaldığını söyleyebiliriz.  Mahkemeler, kanunlar vb. konularda hareketliliğin, yeniliklerin devam edeceğini, din adamları ile ilgili konuların gündeme geleceğini gösteriyor. Bununla birlikte buluşlar konusunda da destekliyor. 

Genel olarak kafamızdaki karışıklıkların giderileceğini, daha hızlı iletişim kuracağımızı söyleyebiliriz. Merkür Balık burcundayken kendimizi kandırdığımız konular ile yüzleşerek kendimizi iyileştirebiliriz.  İlişkilerde ise kararsızlık, iki seçenek arasında kalma, dedikodu gibi konular ön plana çıkabilir. İletişim ve internet alanında yapılan işlerde ticari kazanç ve kısmetler söz konusu olabilir. 

Koç Burcu: Maddi konular, alacaklar, borçlar harcamalar ve gelirler, üretim ve tüketim, yetenekler, beceriler, kısmetler, sahip olunan her türlü meta, para, eşya, sahip olduklarımız konusunda etkileneceğiz.

Boğa Burcu: Başlattığınız işler, fiziksel faaliyetler, genel sağlığınızla ilgili konular, motivasyon, aksiyonel olaylar, baş bölgesi ve gözler ile ilgili konularda yeni ay etkisinde olacağız.

İkizler Burcu: Dinlenme, meditasyon, rüya, vizyon, yaratıcılık, fedakarlık isteyen konular hizmet, tasarım fikirleri, psikoloji, kayıp, çalıntı, hırsızlık, gizli düşmanlar, kontrolsüz davranışlar, gizli konular, skandallar, metafizik, dilekler, dualar, ayaklar, ruhsal konularda etkiler göreceğiz.

Yengeç Burcu: Dernekler, arkadaş grupları, organizasyon, sosyal ortamlar, kolektif toplumsal konular, bağımsızlık, bireysellik, özgürlük, hümanizm ile ilgili konular, sahne ile ilgili işler, sürpriz, yer değiştirme, mucitlik, bilim ve teknoloji, elektrik ile ilgili konularda yeni ay etkisi altında olacağız.

Aslan Burcu: Kariyer, siyaset, politika, statü, tanınırlık ile ilgili konular, mesleki kimlik, toplum önündeki itibar, ebeveynler, atalar kökler ile ilgili konular, çalışılan yer ile ilgili konularda etkileneceğiz.

Terazi Burcu: Kişisel ya da ortak  gelir ya da borçlar, başkalarından sağlanan faydalar, ortak değerler, maddi paylaşımlar, cinsellik, miras, vergi, kredi, araştırma, dedektiflik, gizemli konular, muhasebe, bankacılık ile ilgili işlerde etkileneceğiz.

Akrep Burcu: Ortaklaşa işler, anlaşmalar, anlaşmazlıklar, sözleşmeler, mahkemeler, evlilik, ilişkiler, yakın arkadaşlar, dengelememiz gereken konular ve ayna olan kişiler bakımından yeni ay etkisinde olacağız.

Yay Burcu: Çalışma ortamı, çalışma arkadaşları, evcil hayvanlar, yanınızda çalışanlar, temizlik, sindirim sistemi, arınma, hijyen, çalışma ve hizmet ile ilgili konular, teknik ve somut eylemlerde yeni ay etkisi altında kalacağız.

Oğlak Burcu: Kendini gösterme, riziko edilen işler, spor faaliyetleri, sahne işleri, artistik işler, reklam ve vitrin faaliyetleri, çocuklar, oyun, sinema, tiyatro, eğlence, oyun hobiler, şans oyunları, borsa konularında etkileneceğiz.

Kova Burcu: Ev, yuva, gayrimenkul konuları, aile, ebeveynler, özel hayat, kökler ve geçmiş ile ilgili konular, içe dönüş, yakın bağlarla ilgili konularda etki göreceğiz.

Balık Burcu: İletişim, çevre ilişkiler, yakın bağlantılar, yolculuklar, komşular, kardeşler, alış-veriş, ticaret, sözlü ifadeler, eğitim ve basın yayın konularında yeni ay etkisinde olacağız.

kioskla.co

Yorumlar