Alışveriş

Zorlu Center’da TOÇEV yararına Lavanta Festivali

Foodmorning, içinde hiçbir katkı maddesi ya da zararlı içerik bulunmayan ürünler geliştirip, satacağı her ürünün %10’unu TOÇEV’e bağışlıyor.

Zorlu Center’da TOÇEV yararına Lavanta Festivali

Felsefesi; insanların hayatlarına dokunmak ve fark yaratmak olan FOODMORNING, 22-24 Haziran tarihlerinde Zorlu Center’da Lavanta Festivali düzenliyor.

Festivalde sağlıklı beslenmenin vurgulanacağı tema ile çeşitli atölyeler düzenlenecek. Lavanta Festivalinde yer alan atölyelere katılım ücretleri TOÇEV’in, kadınlara arıcıkla ilgili eğitimler vererek meslek sahibi olmalarını sağlamak için hayata geçireceği “Emeğe Değer” projesine aktarılacak.

Vakıf başkanı Ebru Uygun da Ebru atölyeleri ile katılacağı festivalde, Kids in The Kitchen ile çocuklara, Foodmorning ile yetişkinlere sağlıklı beslenmenin önemi anlatılacak. Green Mall ile Terrarium atölyesi gerçekleşirken, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin uzman doktorlarının katılımıyla alerji üzerine test ve bilgilendirmeler yapılacak. Ayrıca Av. Mert Van eğlenceli gerçek hukuk hikâyeleri üzerine sohbetiyle yer alacak.

23 Haziran Cumartesi akşamı ise eğlencenin dozu artarak önce 19:30’da Melisa KARAKURT, 20:00’de ise Kürşat Başar Konserleri ile devam edecek. Saat 21:00’de ise muhteşem bir tango gösterisi ile 22:00’ye kadar sürecek.

Üç gün boyunca atölyeler ve satış stantlarının açık olacağı, sağlıklı beslenme ve lavanta üzerine kaynağından doğru bilgilerin paylaşılacağı festivale giriş ve konserler ücretsiz, atölyelere katılım TOÇEV’in “Emeğe Değer” projesine aktarılmak üzere ücretli olacak.

Festivalin gerçekleşmesi için destek veren kişi ve kurumlar; Mert Van, Adler Sigorta, İstanbul Cerrahi Hastanesi, Green Mall, BEE’O, d’she, Bora Pırlanta, Ebruly, Gaios Design, Aroma, Cantinery.

Yorumlar