Alışveriş

n11.com, Xiaomi Mi Mix 2 satışına başladı

Xiaomi'nin çerçevesiz tasarıma sahip yeni nesil ürünü Xiaomi Mi Mix 2, n11.com'da 2 bin 899 TL'den satışa çıktı.

 n11.com, Xiaomi Mi Mix 2 satışına başladı

N11.com'un açıklamasına göre, ilk etapta çerçevesiz tasarımlı 18:9 ekran oranıyla dikkat çeken cihaz, Qualcomm Snapdragon 835 işlemciye eşlik eden Adreno 540 ve 6 GB RAM'le donanımsal iddiası ile öne çıkıyor.

Andriod 7.0 işletim sistemi üzerinde çalışan MIUI 9 ara yüzünü kullanan Mi Mix 2, gücünü 3400 mAh kapasiteli bataryadan alıyor.

Dört tarafında kavisli seramik gövde kullanılan Xiaomi Mi Mix 2, 7000 serisi alüminyum çerçeveden imal ediliyor. 5,99 inç büyüklüğündeki 2160 x 1080 piksel çözünürlük sunan yeni ekranıyla birlikte 185 gram ağırlığında ve 7.7 mm kalınlığındaki Xiaomi Mi Mix 2, n11.com'da 2 bin 899 TL'den satışa sunuldu.

Toptan satış platformu n11pro, hizmete açılıyor.

n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, işletmeden tüketiciye konseptli e-ticaret platformu olan şirket, hedef kitlesini genişletiyor. Bugüne kadar iş modeliyle bireysel müşterilere satış yaparak Türk KOBİ'lerini ekonomiye kazandıran n11.com, toptan satış e-ticaret kanalını kuruyor. n11pro adı altında hizmet verecek yeni platform, müşteri ve tedarikçileri tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor.

Maliyet ve operasyonel riskleri azaltarak kurumsal müşterilere toplu satın alma imkanı sunan yeni platform, üretici ve işletmelerin de yüksek hacimli satış yaparak büyümelerine olanak sağlayacak. KOBİ'lerin üyelik formunu doldurarak gerekli evrakları tamamlanmasının ardından n11pro sistemine kaydolmaları için kayıtlar başladı.

Müşteri ve tedarikçileri tek bir çatı altında toplayan n11pro, toptan satış imkanı ve satın alınan ürün adedine göre değişen rekabetçi birim fiyatlar ile KOBİ’lerin büyümesine olanak sağlamayı hedefliyor.

Avantajlı kargo ve nakliye seçenekleri ile üretici ve işletmelere kolaylık sağlayacak olan yeni platform, satın alım yapacak firmaların ham maddeden yarı mamule, yedek parçadan nihai ürüne ulaşabilmesini sağlarken, kredi kartı, çoklu kredi kartı ve vadeli ödeme gibi çeşitli ve güvenilir ödeme seçenekleriyle de tek platform üzerinden tüm sektör gruplarına erişebilme imkanı sunacak.

Yorumlar