Yeniçağ

Negatif enerjiden etkilenmiş suyu içmeyin

Hafızasını dikkate alarak kadim şifa kaynağı suyun hayatımızı şekillendiren önemli frekans iletim araçlarından olduğunu fark edebilirsiniz.

Negatif enerjiden etkilenmiş suyu içmeyin

Enerji Tıbbı Uzmanı Emine Baran, suyun gücünün insan hayatının şekilmesinde önemli rol oynadığına dikkat çekerek, onun hafızasının olumlu kullanabilmenin püf noktalarını ifade ediyor ve günlük hayatta kullandığımız su ile ilgili uyarılarda bulunuyor.

Suyun hafızasına ne kaydettiğinize dikkat edin

Suyun hafızasınının oluşturacağı tehlikelere de dikkat çeken Baran “ Japon Bilim İnsanı Dr. Masaru Emoto tarafından yapılan suyun hafızası deneyi ile gündeme gelen suyun iletim gücü yüzyıllardır bizim kültürümüzde yer alıyor.  Guantanamo da esir Iraklı bir doktorun esaret altında iken diğer esirleri su ile tedavi ettiği literatüre girmiş bilgiler içindedir. Eski bilgelerin ve büyüklerimizin dualarını suya okuması da bu yüzdendir. Su, kadim bilgilerde ayı, anneliği, bilinçaltını, gebelikteki oluşumu ve hayatımızı şekillendiren kodların yüklendiği alanı temsil eder. Yemeğin içine koyduğumuz sudan, içtiğimiz çaya, kadar günlük aldığımız suya kadar hepsi beden ve bilinçaltımıza suyun hafızasını aktarıyor. Bu büyük frekans ileticinin gücünü, yüklediğiniz niyetler ile beden ve zihin yapılandırması için kullanılabilir, hayatımızı şekillendirebiliriz.  Yüzde yetmişi sudan oluşan bedenimizde her hücremize hayat taşıyan su aynı zamanda ona kodladığımız frekansları da iletiyor. Su bir kayıt cihazı ve o kayıtları eksiksiz hücrelere iletir. Suya ne kaydettiğinize  dikkat edin.” diyor. 

Negatif enerjiyle beslenmiş suyu içmeyin

 “Kavga, gürültü negatif enerjiyle beslenmiş ortamdaki suyu içmeyin. Tv de izlediğiniz filmden, ortamda yapılan dedikoduya kadar hersey suyun frekansını etkiler. Olumsuz kodlanmış bir su bütün hücrelerinize o olumsuzluğu iletir. Ertesi güne güzel bir enerji ile başlamak için yatmadan önce içtiğiniz suyun negatif ortam ya da frekansa maruz kalmadığından emin olun. Suya ne anlatırsanız onu yaşayacağınızı bilin. Niyetlerinizi olmasını istediğiniz, mutlu olacağınız dileklerinizi suya aktarın. Bir damla sudan yaratılmışken, o bir damla suyun vücut okyanusumuza ne ileteceğini biz seçebiliriz. “

Yorumlar