enerji

Yeniçağ

Ağrıdan ağrı kesicisiz kurtulma yöntemi: Ellerle ağrıları dindirme yöntemleri

Eğer vücudunuzda sıkıntı veren nokta ile o noktanın elde hangi bölge ile bağlantılı olduğunu tespit edebilirseniz, derin nefes alıp verirken, yaklaşık 3-5 dakika o bölgeye parmakla baskı yaparak şifa...

Teknoloji

Yapay zeka bilgi merkezlerinin kullanacağı enerji endişe verici oranlara ulaştı

Yapay zeka teknolojileri için büyük önem taşıyan veri merkezlerinin, 2026 yılında Almanya'nın yıllık harcadığı enerjinin 2 katını tüketmesi bekleniyor.

Yeniçağ

Ruhun Serüveni: Astral Seyahatte Yolculuğun Sırları

Astral seyahat, ruhsal ve zihinsel bir deneyimdir; bu yüzden her birey için farklı bir deneyim olabilir. Astral seyahat, kişisel gelişim ve ruhsal arınma için benzersiz ve derin bir yolculuk sunar.

Yeniçağ

Gökyüzünün Rehberliğinde: Burçlara Özel Günlük Ritüeller

Astrolojik bilgiler ışığında, her burcun her yeni günü daha bilinçli ve uyum içinde karşılaması için için kişisel ritüeller oluşturması dengeli bir ruh ve bedene sahip olunması açısından önemlidir. Hangi burç hangi...

Dünya

Rusya gazı kesince Avrupa'nın elektrik umudu rüzgar ve güneş oldu

Avrupa Birliği'nde rüzgar ve güneşin elektrik üretimindeki payı 2022 yılında yüzde 22,3'e çıkarak rekor seviyeye ulaştı ve ilk kez doğal gazı geride bıraktı.

Fizik

ABD Enerji Bakanlığı'ından Füzyon Enerjisi müjdesi

Politik açıklama ne kadar güvenilir bilinmez ama alternatif enerji konusunda ekonomi ve bilim dünyasını heyecanlandıran açıklama ABD Enerji Bakanlığı'ndan geldi

Yeniçağ

Klaros'taki enerjiyi hisseden pek çok insan var

Arkeolog Onur Zunal, İzmir'in Menemen ilçesindeki antik kenanet merkezi için "Burayı hala ziyaret edenler var. Klaros'taki enerjiye inanan pek çok insan var. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok kişi var."...

Yeniçağ

Bir enerji simyacısı olabilir misiniz?

Doğum Tarihinize göre, enerjilendirme seviyenizi nasıl öğrenebilirsiniz? Cisimleri nasıl enerjilendirebilirsiniz? Okültizm Uzmanı yazarımız Ferda Ercan Uyulan yanıtlıyor:

Yeniçağ

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: Evrende sürekli dış kontrole ihtiyaç var

Evrende entropinin olduğunu ve sürekli dış kontrol olması gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Nevzat Tarhan “yoksa evren kontrolden çıkıyor" dedi.

Ruhsal

Strese girmemek için hayır demeyi öğrenmek gerekir

Karşı tarafı kırmamak için ‘hayır’ diyememek enerjiyi düşüren davranışların başında geldiği halde çoğu insan bu konuda zorlanıyor.

Yeniçağ

Vedik Astrolog Şebnem Ekşib: Bizim enerji alanlarımızı yönetirler

Numeroloji Uzmanı Şebnem Ekşib; Vedik Atroloji ve klasik astroloji ile arasındaki farklar, sayıların ve renklerin hayata etkilerini anlattı.

Yurt

Elektrik kullanımında rekor kırıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın açıklamasında göre 29 Haziran'da elektrik üretim ve kullanımı rekor seviyeye ulaştı.