Yaşam

Yaşam

Leoparlar kafese giren modeli hastanelik etti

Fotoğraf çekimi için leoparların kafesine giren model Jessica Leidolph, uğradığı saldırı sonucu ağır yaralanarak tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Yaşam

Boşanan Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı arasında rapor tartışması

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar karakteri ile ünlenen oyuncu Necati Şaşmaz ile eski Nagehan Kaşıkçı arasında ilginç bir tarışma yaşanıyor.

Yaşam

Ünlü sanatçı Mesut Akusta yoğun bakımda gözlerini açtı

Beyin kanaması geçirdikten sonra yoğun bakımda uyutulan Mesut Akusta gözlerini açtı.

Yaşam

Ünlü oyuncu Emine Ün annesini kaybetti

Dizilerdeki ve sinema fillerindeki rolleri ile tanınan tiyatro oyuncusu Emine Ün’ün annesi koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Yaşam

Filiz Akın yoğun bakımdan çıkarıldı

Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle geçen hafta hastaneye kaldırılan ve yoğum bakıma alınan Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'ın yoğun bakımdan çıkarıldığı açıklandı.

Yaşam

Gökhan Gönül: Can Gönül benim kardeşim

Ünlü Milli Futbolcu Gökhan Gönül, ailesinin bilinmeyen bir nedenle yurda bıraktığı Can Gönül adlı bir kardeşi olduğunu öğrendi.

Yaşam

Deri sırtlı deniz kaplumbağası Türkiye'de görüntülendi

Akdeniz'de yaşayan en büyük kaplumbağa türlerinden, deri sırtlı deniz kaplumbağası Türkiye'de ilk kez Göcek sularında görüntülendiğini bildirdi.

Yaşam

Şifalı Taşlar Uzmanının Delikli Taş'la imtihanı

Şifalı Taşlar Uzmanı, Karma Spritüel Astrolog ünlü yazar Havvanur İncekara, yolu Hacı Bektaş'a düşünce Delikli Taş'tan geçiş sınavını vermeyi denedi. Peki kolayca geçebildi mi?

Yaşam

Vefalı kedi saatlerce miyavlayarak sahibini kurtardı

İngiltere'de gezinirken 70 metrelik bayırdan aşağı yuvanlanan 83 yaşındaki kadın Piran adlı kedisinin saatlerce miyavlayarak yerini belli etmesi sayesinde kurtarıldı.

Yaşam

Badembükü plajındaki kum zambaklarına özel koruma

Nesli tehlikede olduğu için Dünya Doğa Koruma Birliği’nce koruma altına alınan kum zambakları İzmir'in Karaburun ilçesinde itinayla korunuyor.